Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek legkorábban?

Mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés

15-én délután és 16-án reggel voltunk együtt a párommal, 17-én volt ovum.

31-re nem várom.


Viszont tegnap (21) elkezdtem vérezni, amit nem igazán tudok hova tenni, ez lehet beágyazódási vérzés?


Sosem volt még ilyen, hogy idő előtt megjön, vagy esetleg rendszertelen, nekem mindig pontos volt a ciklusom.

Az látszik, hogy nem rendes menstruáció, mert viszonylag kevés a vér, és a színe nem élénkvörös, hanem inkább erős narancssárgás barnás árnyalatú.


Régóta próbálkozunk már, szerintetek tudok ma tesztelni, vagy ki kell várni a nem várt napját?


2018. dec. 22. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg beágyazódás volt. Kb 1 hetet várj még a teszttel.

Drukkolok!

2018. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából még egyszer sem teszteltem mióta próbálkozunk, mert nem akartam beleélni magam, de mindig meg is jött...


Ez most adott egy kis reményt, hogy hátha most!

Akkor még várok.. nem akarok csalódni..

2018. dec. 22. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt pár hete, 6 napot késett is a vérzésem. Akkor teszteltem, de negatív lett. Valószínűleg elkezdődött valami, ahogy nálad is, de túl közel volt a ciklus végéhez és nem tudott megtapadni. Várd meg a késést és nyugi, van remény!
2018. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok
2018. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26-an legkorabban de inkabb 27. Predictorral.
2018. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Még nem teszteltem, várok.

A vérzésem 2 napja elmúlott, a vége már csak ilyen minimális barnázás volt, ma viszont viszonylag erős fehérfolyás jelentkezett.


Ma próbáltam beszélni a nőgyógyászommal, de valószínű szabadságon van, mert nem értem el telefonon...

2018. dec. 27. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek biztató dolgok. Szerintem holnap már 10-es érzékenységű lila Facecell-el tesztelhetsz! A Predicator átverés, normál érzékenységű ráadásul árban is magasabb.
2018. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolso. Nem atveres, raadasul sokkal szebben mutatja, mint a facelle
2018. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma reggel megcsináltam a tesztet, negatívabb nem is lehetne ... :(

2018. dec. 31. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!