Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek legkorábban...

K.szandy kérdése:

Mikor tesztelhetek legkorábban, a legérzékenyebb tesztel?

Figyelt kérdés
Dec 30-án volt meg utoljára, ovum: Január 16.án, mikor tesztelhetek leghamarabb? Minden vágyunk a fèrjemmel a baby! :)

2017. jan. 23. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján, ha Netán nega akkor 2 Naponta meg lehet ismételni( ha nem jön meg)
2017. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mégcsak a 7 dpo nvagy majd leghamarabb 12 dpon tesztelj 10es teszttel de még akkor sem biztos h kimutaja
2017. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Èn a nem várt elöt 2 nappal teszteltem ès már pozitiv volt
2017. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Katalin02 ***** válasza:
Én tudtam melyik nap volt ovulációm előtte 2 nappal voltunk együtt hogy kislány legyen és ovulációra rá pont 10 nappal teszteltem és már mutatta
2017. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 16.-án volt ovu...:)Nehéz ez a várakozás,de én is megpróbálom kivárni a 30.-át:D Egy éve nem jön nálunk a kistesó,sok negatív teszten túl vagyok,megfogadtam,hogy most nem tesztelek túl korán.Sok sikert,drukkolok:)
2017. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) ez a várakozás a rossz de remélem meg lesz az eredménye. Nekünk tavaly előtt volt sajnos egy méhen kívüli azóta még nem jött össze de most nagyon reménykedünk. Várom a 30.át én is nagyon. Szurkolok neked :)
2017. jan. 24. 05:36
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló majd írd meg ha tesztelsz és mi lett az eredmény :) szurkolok nagyon :)
2017. jan. 24. 05:51
 8/8 anonim ***** válasza:
mondjuk 12. dpo-tól bármikor. nekem 10es teszttel 10.dpo-n hómező volt. 11 dpo-n 25ös teszt halvány pozi.. ezért, ha biztosra akarsz menni akkor max 2 nappal mensi előtt utána két naponta, ha bizakodsz :)
2017. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!