Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki január 3ára nem várja?

Van, aki január 3ára nem várja?

Figyelt kérdés
Átlag 35 naposak a ciklusaim, most tartok a 24. napnál.. 19.napon volt peteérésem, aznap nem, de elötte és utána valo nap együttvoltunk. Izgulok, pedig tudom hogy az idő attól még nem megy gyorsabban.. valaki hasonlo helyzetben?

2018. dec. 26. 19:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28 napos ciklussal jan 3ra nem várom. De így vagyok ezzel már másfél éve. Bízok a karácsonyi csodában 😂 van olyan hónap amikor megállon tesztelés nélkül, van, hogy már a 25. Naptól folyton tesztelek. Őszintén drukkolok neked!
2018. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
En olyan jan. 6-tol nem varom. Ez a 20. honapunk. :( Closti+repeszto volt.
2018. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Én is hiszek a karácsonyi csodában! Mutassuk meg, hogy tényleg létezik 🙂

Kitartást mindkettőtöknek! Én is igyekszem várni, addig nem is merek tesztet venni.. talán jövő héten 😅

2018. dec. 26. 22:23
 4/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én hetedikére nem várom, remélem, még beférek. :) több, mint másfél éve próbálkozunk, és pont 24.-én volt ovum. Tényleg szép karácsonyi csoda lenne. :) előző ciklusban volt egy kémiai, megfogadtam, hogy na, most elengedem egy időre, de már most izgulok.
2018. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Én 2.-ra nem várom 26 napos ciklussal és ez a 6.próbálkozós hónapunk.

Én is abban bízom, hogy egy pozi tesztet hoz az új év.


Drukkolok mindenkinek!

2018. dec. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
Nekem is 35 naposak a ciklusaim. Én jauár 2-ára nem váron. Jajj fe nagyon örülnék egy pozitiv tesztnek. Bízom én is a karácsonyi csodában. Drukkolok nektek!
2018. dec. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok! Hogy vagytok?

Tegnap este olyan furcsán "fájt" a hasam. Kicsit szurkált, kaparó érzést éreztem este 6-7orátol éjfélig kb. Reggel pedig a tisztaságin barnás folt volt, azóta semmi. Nagyon bizakodom. Tegnap voltam peteérés után 7 nappal. Viszont a mellem elkezdett fájni, ami a menzeszkor is egy héttel elötte szokott már jelentkezni. Nem tudom hova tenni a tegnapi hasfeszülést meg a reggeli barnás pecsétet.

Ti mit gondoltok?

2018. dec. 29. 11:09
 8/34 anonim ***** válasza:
Messze van még a január eleje....
2018. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Nekem még 3 nap a nemvártig, de hasonló tüneteim vannak mint mielött megjön, szóval annyira nem is élem bele magam.

Nekem 1 héttel mielőtt megjön szokott lenni barnás valami 1-2 alkalommal. Most még semmi nem volt.

Viszont,ha neked nem szokott barnás valami lenni előtte, lehet tényleg beágyazódás lehet. Bár én azt olvastam az inkább élénk piros vérzéssel jár.

2018. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nagyon bizok ebben a honapban, de 2 ev hosszu ido, mar nem kepzelek be tuneteket. En 1 het mulva tesztelek csak, a repeszto miatt meg pozi lenne a tesztem. :) Bar par napot lehet csalok, csak felo, hogy nem valos eredmenyt kapok. 10 nap koruli a kiurulese. Bar akkor legalabb latok pozi tesztet. 😂

2-es voltam

2018. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!