Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 16. Napján negatív LH...

Ciklus 16. Napján negatív LH teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, december 12.-e volt a ciklusom első napja(akkor jött meg)

A héten kezdtem el a tesztelést, minden nap d.u 3-8 közötti időszakban csináltam a teszteket de mind negatív és nem is erősödik. A hasam picit gorcsolget gondolom ez is a félidőt jelezheti. De ha negatív a teszt akkor most minek higgyek?

Ebben a hónapban csak hétfő óta tudunk rajta lenni a baba projekten szóval az meg nem lehet a gorcsolgetes.


Akkor most mibol tudom hogy van e peteeresem?


Köszönöm a válaszokat,szep estét :-)


2018. dec. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet h van 1-2 napod hatra, tesztelj tovabb! Hany naposak a cikkusaid?
2018. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában hány naposak a ciklusaid?
2018. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Változó sajnos a pajzsmirigy alulműködés miatt 30-40 nap között :-( szedek rá gyógyszert és alakul is a hormon :-)
2018. dec. 28. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos,egyáltalán nem biztos,hogy a napokban van az ovulációd,hiszen írod,hogy jócskán 30 fölött is szokott lenni a ciklusod hossza.Január első hetében is lehet az ovuu,szóval még 1 hétig minimum érdemes tesztelni.
2018. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor folytatom a tesztelést :-) köszönöm a válaszokat
2018. dec. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!