Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a negatív...

Lehetséges, hogy a negatív teszt (Clearblue-digitális) ellenére mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, ciklusaim szabályosak, 26-29 naposak, általában a 28. napon megjön. Fogamzásgátlót nem szedek, eddig életemben egyszer maradt ki, amikor külföldre költöztem, kb. 10 éve. (nagy változás)

November 18-án jött meg utoljára, azóta semmi, pedig ma a 33.napon vagyok. A barátommal voltunk együtt félidőben is, a 16.nap környékén- pharmatex hüvelykúpot használtunk, de nem pontosan tartottam be az előírást. (nem lenne gond, ha becsúszna) A 22. napon pedig nem is védekeztünk.


Tegnap teszteltem a drága Clearblue-val, egyértelmű negatív. Viszont picit érzem a mellemen és az alhasamon is a "mindjárt megjön" érzést, de eddig hiába.

Szerintetek még nincs elég HCG a szervezetemben?

Teszteljek pár nap múlva újra?

Vagy más probléma lehet?

Köszönöm.


2018. dec. 20. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen lehetsz tesztel nehany nap mulva. De nem muszaly a draga teszt ha nemvart napjan nem is mutatja ki akkor nehany nap mulva mar lesz annyi hcg hogy egy olcso teszt akar mar este kimutassan azonnal (mint nekem is) szoritok neked :) 19hkm
2018. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban fáj a mellem,alhasam mensi előtt.Lehet csúszik egy-két napot, de ha nem jön meg pár nap múlva tesztelj.Minden esetre digitális Clearblue-val nekem nemvárt napján már pozitív volt és se a mellem se a hasam nem fájt, akkor egyszer.:) Sajnos bármit jelenthetnek ezek az érzések.Kívánom a nektek legjobbat:)
2018. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából nem terveztünk gyereket, persze nem lenne gond az érkezése, ezért nem is nagyon védekeztünk.

De a késés fura, sosem szokott ...

2018. dec. 20. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet később volt ovud akkor simán beleférhet, hogy pld később lesz pozitív a teszted ha teherbe estél.Mondjuk én jót még nem hallottam a pharmatex termékekről fogamzásgátlás tekintetében úgyhogy akár esélyetek is lehet babára.2-es voltam.
2018. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13. Dpon, pozi lett a digi claerbluem.
2018. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Ezt nem nagyon értem :)

Mi az a dpo?

2018. dec. 21. 16:24
 7/14 anonim ***** válasza:
A dpo az ovulaciotol eltelt napok száma :)
2018. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. dec. 21. 16:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :)
2018. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
34. napon megjött :)
2018. dec. 22. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!