Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy nem vagyok...

Lehetséges, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, leginkább tesztet kellene csinálnom, ezt leghamarabb kedden tudom megtenni..


Parommal megszakitjuk az egyuttleteket, kozel egy eve,(most nem a modszer szidasara elezodik ki a kerdesem). Eddig nem volt semmi probléma. Múlt hónapban 20.an jott meg, dec.3-9ig pedig egyáltalán nem voltunk egyutt, viszont azota sem jott meg. (nem fordult elő olyan, hogy véletlenül bennem elvezett volna el, mindig van 2-3 masodperc a megszakitas pillanata es az elvezese kozott. ereztem ugyan 20.a korul a szokasos hasszurkat, de azota semmi... a melleim erzekenyek, de ez minden ami esetleg utalna arra, hogy meg akarna jonni...


2018. dec. 28. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon tudunk mi se mondnai. Nincs a közelben Tesco, vagy bevásárló központ, ahol vehetsz tesztet?
2018. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy nem vagy terhes. Meg az is hogy igen.

Mivel az elővákadék is tartalmazhat életképes spermákat.

2018. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nincs sajnos semmi, vilagvege kis helyen vagyunk baratom csaladjanal.


tudjatok esetleg, hogy melyik teszt lenne igazan megbízható?

2018. dec. 28. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes, a megszakítás jelentősen rontja a teherbeesés esélyét, de nyilván nem lehet kizárni, vagy megjön, vagy tesztelj és akkor meg fogod tudni.
2018. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Feldugsz egy szelet csokit két percre, aztán kihúzod. Ha meg van rágva, akkor terhes vagy.
2018. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, jót nevettem. :D


Bármelyik teszt tökéletes.

2018. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem szeretném hogy ne adj isten negativat mutasson, ha pozi...
2018. dec. 28. 23:23
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én predictor early-t szoktam venni, eddig mindig megbízható volt.
2018. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha terhes vagy, akkor nem fog negatívat mutatni, mivel már legalább egy hete késik.

Az meg tök mindegy milyen tesztet veszel, mind ugyanazon az elven működik. Én mindig valami olcsó drogériásat vettem, sose tévedett.

2018. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En clearbluet hasznaltam, azt is kijelzi hany hetes vagy.-persze abban lehet tevedes.

Amugy sztem nem vagy terhes, de azert vigyazzatok ezzel a modszerrel, igy meg lehetsz terhes, de ezt nyilvan tudod:)

Amugy siman elofordulhat h kesik neha, a noi test es a hormonok nem egy oramu, neha elofordulna csuszasok. Sok minden bezavarjat a ciklusodba, akar egy tobb szemhidrattal es cukorral toltott honap is... nekem regen akkor kesett mindig akar 10 napot is ha kicsit elengedtem magam kajalasban... dokim is mondta h fogjam vissza magam mert amiatt kesik amikor kesik pedig nem vagyok kover 57 kg...

Vegyel tesztet az a tuti:)

2018. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!