Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés vagy még sem vagyok...

Vetélés vagy még sem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete késik a menszeszem csináltam tesztet ami halvány pozitív lett de most iszonyatosan görcsök illetve fáj a derekam alig bírok ülni állni :/ már voltam úgy hogy volt egy halvány tesztem még sem voltam babás de most fogalmam sincs mi tévő legyek..... Patika már ma nincs itt nyitva sem semmi olyan hely ahol tudnék venni max 2dikan.valaki volt már hasonló helyzetbe?
2018. dec. 31. 16:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elnézést le maradt hogy tesztet nem tudok sehol venni max 2diakan :( bocsánat
2018. dec. 31. 16:14
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Simán lehet, hogy a teszt tévedett, de egyébként az alhasi görcsök természetesek koraterhesség esetén is.

Itt igazából csak az a fura, hogy egy hét késés után még mindig csak halvány volt a teszted.

2018. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen én is fontos furcsálom.... Ezért is megyek orvoshoz mi hamarább felek hogy méhen kívüli:( De hála istennek már nem görcsök inkább csak húzódik és enyhén fáj a derekam, vérzés nincs csak átlátszó folyás de az is csak pisilesnel
2018. dec. 31. 18:30
 4/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem jól érintkezik a telóm és folyamatosan mást ír mint amit akarok 😂 a fontos szót nem szántam oda
2018. dec. 31. 18:31
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem koraterhességben olyan görcseim voltak, hogy ülni nem bírtam, görcsoldót is kellett bennem pedig rendes menstruáció során sosem kell. Nem tudtunk a babáról, így nem is aggódtam emiatt, de ha akkor már tudom hogy terhes vagyok, biztosan vetélést hittem volna. Pedig szépen tapad, nincs és nem is volt soha semmi baj, már a 22. hétben vagyunk :) Remélem, így is marad :) Szóval egyáltalán nem biztos, hogy baj van, ha nincs vérzés.
2018. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
*bevennem, bocsi
2018. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mikor csinaltad a tesztet? Mutatsz rola kepet, hogy mennyire halvany?
2018. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha vetélés lenne, akkor vérzésnek is jönnie kell.

Amíg nincs vérzés, addig simán lehetsz terhes.

2018. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hol tudok képet fel rakni? Hát remélem nem lesz gond :( egyszer már volt vetelesem akkor 8 hetes voltam sokáig depresszios is lettem
2018. dec. 31. 19:52
 10/22 A kérdező kommentje:
Két napja csináltam a tesztet
2018. dec. 31. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!