Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két vetélés után ma halvány...

Két vetélés után ma halvány csíkos tesztem lett! A mensimnek csak holnap kellene megjönnie de terhes tüneteim voltak ezert is teszteltem! Mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Mit szeretnél mi legyen a véleményem?

Terhes vagy most még. Vagy elvetélsz megint vagy nem. Ez a véleményem.

2018. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom miért kell bunkózni...


Az, hogy volt két vetélésed nem jelenti azt, hogy most is az lesz. Várj pár napot, aztán csinálj még egy tesztet.

Ha nem jön meg menj el dokihoz.

Kívánom, hogy minden jól alakuljon!

2018. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Érzéketlen bunkó. Fuj hányok az ilyen emberektől, mint az első.

Menj dokihoz és drukkolok, hogy minden jól alakuljon és jól is fog nyugalom :)

2018. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

off: micsoda nök vannak itt (szégyen az ilyen érzéketlent nönek nevezni, mint az elsö hozzászóló)


menj dokihoz, szólj hogy mi van veled. Progi pótlással tud segíteni. Dukkolok neked nagyon. közben majd írhatnál, hogy mi lett veled.

2018. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Pedig tényleg ez a két variáció van. Vagy megmarad vagy nem.


Vagy azt kéne írni, hogy "ne aggódj, két vetélés után a harmadik biztos megmarad"!

Írjátok ezt is, csak nem biztos hogy így lesz.

Nem értem, milyen véleményt vár a kérdező.

Menjen orvoshoz, majd az véleményez.

2018. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy kis emberi jóindulatot várt. Persze nem biztos, hogy meg fog maradni, de miért ne maradna? Kettő vetélés után sokaknak sikerült akiket ismerek. Reménykedhet.
2018. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 3 vetelesem is volt azota szuletett ket gyerek es uton van a 3. A vetelesek es az elso szules kozott jopar ev eltelt, teljesen abba voltam hogy nehezen tudom majd oket megtartani, vegul egyaltalan nem igy lett! Sot az elso gyerekemnel meg nem tudtam hogy terhes vagyok de azt hittem megjon, igy bevettem egy borzaszto eros gyogyszert es hasmelegito parnat tettem a hasamra es megmaradt! Semmi baja nem lett. Csodalkozom is. De orulok nagyon hogy igy alakult. Egy alom terhesseg volt, alom szulessel. Az elejen voltak aztan pici verezgetesek de egy kis utrogestan es elmult az is.

Sok sikert! Drukkolok!

En hiszek abba amelyik baba meg akar maradni es amelyiknek itt van az ideje azt kirobbantani sem lehet:). Jah most a 3. meg spiral mellett lett😄

2018. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kerdező?? Elmentél dokihoz? 4es voltam
2018. máj. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!