Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációm 7 napja volt és 4 napja lefeküdtem a barátommal de éppen csak berakta aztán húztunk is óvszert úgyhogy tuti nem élvezett belém. Ma nagyon dzarul lettem, mindenem fáj, a fejem a hasam mintha menstruálnék.3 nap múlva lesz peteérésem. Szerintem a terhesség kizárt mivel tegnap strandon voltunk és szerintem ott fazhattam fel picit mivel sokat kell wc-re járnom. Kérlek azért nyugtassatok meg!
2018. dec. 31. 16:19
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Attól, hogy éppen csak berakta, lehetnél terhes. Ne játszhatok a tűzzel. A tüneteid biztosan nem attól vannak.
2018. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom kis értelmes tini lehetsz.
2018. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10-12nap a beágyazódás. Utána lehetnének csak tűnetek. Ezek biztos nem attol vannak.

Amugy meg, igen lehetsz terhes. Ha csak 1 másodpercre is berakja óvszer nélkül (vagy tabletta nélkül) lehetsz az. És igen, bármelyik napon lehetsz terhes.


Viszont! Ne idegeskedj kicsi az esélye hogy ebből baba legyen. Az idegeskedés miatt késhet.

2019. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehetsz terhes elovaladektol is.
2019. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!