Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintem esélytelen, barátnőm...

Szerintem esélytelen, barátnőm szerint lehetséges. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha együtt fürdök a fiúmmal és előváladék kerül a vízbe, de közel ülök hozzá a kádban, a lábainál. Szerintem esélytelen ugy teherbe esni hogy tusfürdő/habfürdő/fürdőbomba van a meleg vízben, hisz a spermák a vízben meghalnak.

Szerinte mivel közel vagyok a nemi szervéhez igy mielőtt elpusztulnak hozzám juthatnak a spermiumok amik esetlegesen az előváladékban vannak. Sőt váltig állítja hogy ismerőse így lett terhes.

Tényleg lehetséges lenne?



2019. jan. 1. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Ilyen alapon egy uszodában, vagy a strandon is teherbe eshetnél bárkitől.
2019. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem ilyen nincs. A barátnőm állítja hogy lehetséges.
2019. jan. 1. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg a barátnődnek ha strandra megy mindenkinek ajandekozzon egy óvszert nehogy teherbe essen.
2019. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eü diplomám van. Esküszöm visszaadom, ha valaki így tényleg teherbe esett.

Ez lehetetlen.

2019. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esélye 0
2019. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
A barátnőd ,mi?
2019. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az lehet, hogy vagy a barátnőd, vagy a bizonyos ismerős kamuzik, illetve túlgondolja az egészet.

Te jól tudod a dolgokat, azonban bizonyos körökben dívik az az elmélet, hogy ez alapján, ha kádban szeretkeznek védekezés nélkül (vagy akár megszakítással), akkor sem lehetnek terhesek, mert a melegvíz. Nos, ez viszont már nyilvánvalóan téves, és így lehetett terhes az illető.

Egy olyan szituban, amit te leírsz, ahol aktus nem történik, a terhesség kizárt.

2019. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen. Én is pont így gondolom. Ha úgy fürdik együtt adott pár (mi nem igy szeretnénk) hogy a férfi a nőben van az más kérdés.

Mi csak fürdést tervezünk, másra ott az ágy, így én úgy gondolom hogy mindegy hogy 2 perces a fürdésünk vagy 20percet vagyunk a kádban mert pl elbeszélgetünk és ha az “ölében” illetve a két lába között is ülök akkor sem leszek terhes. Természetesen úgy értem hogy tényleg ülök a kádban, ugy hogy nincs bennem.


Köszönöm a válaszokat.


Ja és egyik kérdező, igen, a barátnőm. Nem mindneki olyan sekélyes hogy “barátnőre” kenni a butább kérdését. Magammal meg egy témában (pl ebben a témában) nem tudnék vitatkozni, csak a barátnőmmel. ;)

2019. jan. 1. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
De azért fontosnak tartottad kihangsúlyozni egy anonim oldalon, hogy a barátnőd buta. :-)
2019. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!