Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs se seggem se mellem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs se seggem se mellem nem nagyon van mit fogni rajtam szép sem vagyok esélytelen akkor, hogy megtetszedjek valakinek? A külsőm miatt felek közel engedni magamhoz barkit is, mert lehetséges, hogy megundorodna?

Figyelt kérdés
Minden honnan azt hallom tapasztalom, hogy a csinos lanyok kellnek a fiúknak ezt persze meg is értem, de én soha nem leszek az nem tehetek erről ilyenek a génjeim. A szépség ugyan úgy nincs meg...a fiúkat nagyon érdekli a külső akkor esélytelen ez most nekem? Nem is merek magamhoz közel engedni senkit az alakom miatt, mert felek rossz lenne neki es elhagyna meg leszólna és ez engem nagyon elszomorítna ha külsőm miatt ezt kapnám.

2018. nov. 2. 01:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%

Szia.. Hülye vagy ha ezzel foglalkozol ne is haragudj... A ribikre vevők igen, de akik nem azt akarjuk minket meg a kutya se szeret.. Erről ennyit :D De a helyedbe várnék, lány ként könnyebb :) Szóval te ne add fel az életet. én ezt fogom tenni. Amúgy, a belsődet kell valakinek megszeretnie, nem a külsődet. Ha meg képekkel zaklatnak majd privátba, senkinek se küldj, bár gondolom (remélem) van annyi eszed. Ne add fel!

Gl

17F, ha ez számít valamit.

2018. nov. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a batorítást!

Dehogy, hol küldenék én soha!

Sajnos ritka az ilyen fiú és a normális aki a belsőt nézi inkább meg úgy az egész lényemet.Nehéz is kiszűrni melyik mit akar, de altalában a vege az lesz, hogy kinevetnek...

2018. nov. 2. 01:45
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Csinos lányok kellenek a fiúknak? Persze! És mi a csinos? Ez mindenkinél mást jelent, ha van aki közeledne hozzád, vagy te közelednél valakihez, mindenképpen megér egy próbát...
2018. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
Nekem elég sok és nagy elvárásom lenne, de akkor se a külsőt nézném. 1-es vagyok :) És nincs mit.
2018. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ha valaki normalis közeledni póbál felém idővel félve, de hagyni fogom, mert igen igazad van egy próbat megér és tapasztalni kell.
2018. nov. 2. 01:51
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
Azért komolyan ne tapasztalgass, mert tudod ilyen emberek is vannak akik akár hetekig kamuznak neked "szeretlek" stb, csak azért hogy ágyba vigyenek. Ami megint egy rossz "próbálkozás" (1es)
2018. nov. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Persze tudom ezért modtam idővel, hogy megismerhessem és, hogy átláthassak rajta.
2018. nov. 2. 02:23
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Na jól van, akkor okos vagy. Sok sikert neked )
2018. nov. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
igen, igazad van, tényleg a szép lányok kellenek a fiúknak. aki azt mondja hogy nem érdekli a külső, hazudik. tapasztalatból mondom. de gondolom te még gyerek vagy, szóval változol. a másik lehetőség az hogy elmész edzeni és olyan jó nőt faragsz magadból hogy sajnálni fogják akik visszautasítottak. ennyit tudsz tenni. sok sikert, én nem vagyok rá képes mert egy lusta g e c i vagyok, de hátha neked menni fog.
2018. nov. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Még nőiesedhetsz!

Vannak akik pont a nagyon vékony lányokat tartják szépnek, rajtam van egy 5kg plusz, aztána bátyám mindig azzal bánt, hogy neki csak a nagyon vékony csajok tetszenek. :)

2018. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!