Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 41. ciklusnap, hanyinger, de...

41. ciklusnap, hanyinger, de negativ teszt, eselytelen a baba? Mitol van akkor hanyingerem

Figyelt kérdés

25-31 napos ciklusaim szoktak lenni, a 41. napnal tartok, 2 napja hanyingerem van. A menzeszem atlag 27-28. napra meg szokott jonni pontosan. Tegnapelott volt eloszor hanyingerem, haltol, es mentolos fogkremtol, azota szinte folyamatosan. A tesztelessel varni akartam, mert mar sokszor csalodtam, de mostanra mar egyertelmuen mutatnia kellene. Facelle erzekeny vizeletsugaras tesztet csinaltam.


Mitol lehet a hanyinger? Van igy meg barmi esely a babara? Mindenkepp megyek orvoshoz kivizsgaltatni, hogy mitol nem jott meg mindig meg.



2018. dec. 29. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha hanyingered van akkor a teszt is pozitív, mert a hcg okozza. Ha a teszt negatív akkor nem attól van hanyingered, bárkitől lehet igazából.
2018. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor kiderult hogy a témától van hanyingerem, ha huzamosabb ideig iszok filteres teát akkor hanyingerem lesz nappal, egy hétig ittam, vmire allergiás vagyok szerintem ami benne van! Gondold végig mit ettél! Pms tünet is lehet hányinger. Meg volt az ovulacio? Nézz egy reggeli hőt, ha 36,6-7 körül vagy felett van akkor ovulaltal! Tehát még fog jönni csak idő kerdese
2018. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg is jott a kerdes feltevese utan nem sokkal :( , koszomom a valaszokat.
2018. dec. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!