Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztosan jut be elèg sperma a...

Biztosan jut be elèg sperma a teherbeesèshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem akarok butasàgot kèrdezni...mindenki azt mondja hogy igen jut be elèg.... na de mègis..... szex utàn röngtön rengeteg kifolyik,nem is èrtem hogy tud ennyi kifolyni,mert van amikor kèzzel elegìtem ki a pàrom akkor nincs ennyi neki. Ràadàsul pl amikor megvan ès teszem fel a tampont èrzek egy hajlìtàst a hüvelyemben.ez mind normàlis?

2019. jan. 2. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Minden normális, ne aggódj! 😊
2019. jan. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak a sperma hanem a sajat nedved is kifolyik, ne aggodj egy apro csepp is eleg egy babahoz, egyebkent biztosan jut eleg hiaba kifolyik valamennyi bent marad :) es igen az a "hajlitas" is normalis
2019. jan. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Jut, ne aggódj. Én most egy olyan eset után teszteltem pozitívat, hogy egyből utána mentem is zuhanyozni, jól ki is mostam. És mégis sikerult:)
2019. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, jut annyi oda amennyi kell. Én mégis jobban szeretem ha pl kétnaponta vagyunk együtt, nem csak a minőség miatt, hanem kicsit a mennyiség miatt is. Tudom, elvileg nem számít a mennyiség, nekem mégis jobb ha több a cucc.
2019. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èrtem :) köszönöm a vàlaszaitokat,ìgy màr nyugodtabb vagyok :) 3. Neked pedig gratulalok :)
2019. jan. 2. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!