Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy fél csepp sperma is elég...

Egy fél csepp sperma is elég a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nem tudtam lebeszélni a gyerekmániájáról és a tervéről. Babát akar, de a párja nem. Ezért mikor a pasi elment a mellére, rohant a fürdőbe, és egy negyed cseppnyit sikerült levakarnia magáról amit fecskendővel "betett" magának. Terhes lehet?
2011. jún. 14. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kérdés nem lehet komoly :)))

Amúgy nem tudom, hogy a sperma "levegővel érintkezve" meddig maradhat életképes.

2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Ez gusztustalan, és aljas, de ettől függetlenül lehet terhes. Nekem a dokim megmondta szülés után, hogy a gumit már az elején fel kell húzni, mert csupán egyetlen kis katona is elég hozzá, ha épp jókor van a jó helyen.
2011. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom. :S

Verd már fejbe! Ne viselkedjen már ilyen hülyén.

Egyrészt így nem valószínű, hogy terhes lesz, másrészt hogy gondolja, hogy ha átveri a párját, akkor az jó lesz???

2011. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A kérdés sajnos komoly :S Egyszerűen nem tudok mit csinálni vele; és tudom, nem illik ilyet mondani a barátnőmről, de "meghülyült". De akkor lehet terhes, ez aggasztó.
2011. jún. 14. 15:50
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
nem tiszta az a csaj, mond el a párjának majd az kiveri a fejéből a hülye ötleteit.
2011. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz így terhes.
2011. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
28%

Hát ez asd... velem bármelyik nő ilyet csinálna nem gondolkodnék azon, hogy kiadjam-e az útját vagy sem.

De igen lehet így is terhes.

2011. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
19%

Egyetlen sejt elég hozzá (pontosabban kettő, mert kell petesejt is), nézzetek utána a biológia könyvben vagy a neten.

A levegőn úgy tudom, pár órán át életképesek maradnak a spermiumok. Nem egy bepalizott férfiember lett úgy családapa, hogy agyatlan, felelősségtelen nője (a barátnő vagy pár kifejezés szerintem ilyenekre NEM használható) a kondomból vagy egyéb helyről összegyűjtött cuccot feltolta magának, akár csak simán az ujjával.

Ilyen alapokkal milyen közös jövőre számít? Vagy a férfi csak a termékenyítéshez kell, nem akar teljes családot alapítani?


Három gyerekes anya

2011. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

OMG

Próbáld jobb észre téríteni a barátnődet, ugyanis akarhat ő gyereket, de ha a pasi nem, abból semmi jó nem származik. Először is tegyük fel, h terhes lesz, kiderül, a pasi jogosan becsapva érzi majd magát, és tekintve, h ő nem közös megegyezésen alapult a dolog, otthagyja, rosszabb esetben a gyerekről is lemond. És egy életre megutáltatja magát a pasival. Na, mennyivel vagyunk előrébb?

A kérdésre a válasz: szerintem nem sok esélye van a dolognak, ugyanis elvileg ha levegővel érintkezik, elhalnak a spermiumok.

2011. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Előző vagyok, ezt a pár óráig életképes dolgot nem tudtam, bocsi!
2011. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!