Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ti szoktatok erre...

Lombikosok, ti szoktatok erre gondolni?

Figyelt kérdés

Akiknek több "fagyibabája" van, szoktál gondolni rájuk?

Hogy mi lesz velük?

Hogy kéne adni nekik is egy esélyt?

Hogy miért pont a megszületett baba lett a "győztes"?

Hogy ott vannak az embriók, akik a tiétek?



2019. jan. 2. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Engem biztosan sokan megvetnek majd, de én még nem tudok babaként gondolni a megtermékenyített sejtekre. Egy lombikunk volt, kettő blaszitocát (lehet nem jól írtam) sikerült beültetni, a harmadik sejt nem osztódott rendesen, így fagyasztani sem lehetett. Mindkettő beágyazódott, de csak az egyik petezsák kezdett fejlődni, ami a 6. hét környékén megállt, nem fejlődött ki az embrió. Sajnos missed ab lett a vége. Mivel egyáltalán nem biztos, hogy a megtermékenyített sejtekből embrió fejlődik ki, én ezért nem tudok még babaként gondolni rájuk. Hogy mi kett volna ha sikerül fagyasztani azt nem tudom, csak így hogy nem sikerült visszamentem volna értük.
2019. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, en is szoktam erre gondolni..mondjuk nekem a frissbol beultetettek nem maradtak meg ugyhogy igy talan kicsit mas...en meg beszelni is szoktam hozzajuk hogy jovok ertuk...amugy azt hittem cask en vagyok ilyen dilis…:) merthogy tisztaban vagyok vele hogy embriok nem babak meg de megis…. harom van nekunk, most kettot ultetnek majd be ha rendben felolvadnak, remelem hogy megtapadnak es ezuttal meg is maradnak de eszembe szokott jutni az is hogy akkor a harmadikkal mi lesz? "Ot" se akarom otthagyni...persze egyelore sikeruljon a FET...
2019. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!