Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mellfájdalom a terhesség...

Ha a mellfájdalom a terhesség miatt lenne akkor a teszt már kimutatja ugye? A menses kb.2 hét még.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ha peteéréskor megfogant mostanra kimutatja a teszt ugye?
2019. jan. 3. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

Peteéréskor van 2 hétre a menzesz.

Nem, nem mutatja ki.

2019. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstuáció két hét múlva esedékes, akkor a napokban van a tüszőrepedés, így még terhes sem lehetsz.
2019. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj. Peteérés kb. két héttel a következő vérzés előtt van, illetve ez függ természetesen a ciklus hosszától is, de a kimaradt vérzés napjának környékén érdemes csak tesztet csinálni, előbb nem.


Mellfájdalom sok mindentől lehet, épp a peteérés környékén is, tehát erre nem alapoznék.


Nekem a második babámnál egyébként szinte a fogantatás utántól a kimaradt vérzésig, aztán még tovább is fájt a mellem, ez tény, de a teszt akkor sem mutatná még ki ennyivel a kimaradt vérzés előtt.

2019. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dec. 20 án volt meg és 28,29,30-an voltunk együtt.A peteérésen tuti túl vagyok mert az általában nekem fájdalommal jár.2-3 napja fájnak a cicijeim,akkor nem valószínű hogy terhesség miatt?
2019. jan. 3. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Terhes csak a beágyazódás után lesz valaki, az meg az esedékes vérzés előtti napokban történik. A melled a progeszteron miatt fáj, mert túl vagy az ovuláción, semmi köze az esetleges jövőbeli terhességhez. Meg kell várni e

az esedékes vérzés idejét, előtte SEMMILYEN tünet nem utal terhességre.

2019. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Erosen el kellene gondolkozni az altalanos iskolai biologiai oktatason az ilyen kerdesek lattan.
2019. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Drága utolsó.....peteérés nem mindenkinek a 14. napon van.A peteérés már megvolt mert nekem az mindig fájdalommal jár.....de azért köszi a kedves hozzászólást.

A többieknek viszont tényleg köszi hogy szántatok rám időt.

Pusztán csak véleményekre voltam kíváncsi hogy ha megfogant volna akkor most érezhetnék e ilyen tünetet vagy akár kimutatná e a teszt :)

2019. jan. 3. 12:43
 8/10 A kérdező kommentje:
9:43-as neked meg a nyelvtan órán kellene elgondolkodni.
2019. jan. 3. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

"Drága utolsó.....peteérés nem mindenkinek a 14. napon van."


Valóban nem, DE egészséges hormonértékek mellett MINDENKINEK a következő menstruáció ELŐTT 12-15 nappal. Ha nem így van, nem jön létre terhesség vagy nem marad meg, mert a progeszteron szinttel baj van.

És senkinek nem mutatja ki a teszt a beágyazódás előtt, ami 7-10 nap az ovutól. Ennek az oka pedig, hogy nincs mit kimutatni, mert a HCG csak ekkortól termelődik.

Köszönd az ingyen bioszórát!

2019. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Az igaz, hogy a tüszőrepedés nem mindenkinek a ciklus 14. napján van, ez köztudott. A menstruáció viszont mindenkinek nagyjából két héttel a tüszőrepedés után jelentkezik. Például:

- 30 napos ciklusnál a 16. napon,

- 24 napos ciklusnál a 10. napon,

- 60 napos ciklusnál a 46. nap környékén történt meg a tüszőrepedés. A luteális szakasz hossza ugyanis fix.

2019. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!