Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy valami más...

Terhesség vagy valami más betegség?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm elmúlása óta (júli 1-6) -ami egyébként nagyon sok volt-, növésnek indult a mellem, 85C-ről 85D lettem, mellé fogytam kb 3 kilót hirtelen, a melleim az elmúlt másfél hétben szétakarnak kb durrani (sosem volt menszesz előtt mellfájásom), e hónap közepén sokat fájt a fejem, szédültem, magasabb lett a vérnyomásom is. (Nem kávézom, nem teázom, nem energiaitalozom stb) Eddig 1-2x keltem hányingerrel, átlagos testhőm 36,4, viszont mostanság reggelente, még ma is 37 fok. Folyamatosan olyan érzésem van vasárnap óta, mintha megakarna jönni (akkor kellett volna megjönnie), de semmi. Egy tesztet csináltam, de az túl korai volt, szóval negatív lett. Holnap reggel csinálok még egyet. Csak azt szeretném tudni, hogy ezek a tünetek minden esetben terhességre utalnak, vagy valami más bajom lehet? Attól jobban félek, hogy valami cisztám van. Őszinte leszek, nem érzem magam terhesnek (bár attól még lehet az vagyok) Június 30-án, ill. Július 7-én kétszer is csináltuk védtelenül. Sokszor érzem azt, hogy pisilnem kell, aztán vagy sikerül vagy nem, de nem fáj, mint felfázáskor. A szagok alapjáraton is zavarnak (pl a cigi... főellenségem), de most egyből öklendezek kb mindentől. Mindenképp elmegyek orvoshoz, csak egész hónapban úgy voltam vele, majd ha nem jön meg/megjön, aztán megyek csak teljes kivizsgálásra. Ja egyébként múlthónapban voltam vér és vizeletvételen, akkor még semmi bajom nem volt.

2018. júl. 31. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha csinálsz tesztet rögtön kiderül. Ha a tüneteidet terhesség okozza, akkor már egy délutáni pisiből is ki lehet mutatni.
2018. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így 2 nap késés után is kimutatja délután? Szerintem inkább megvárom a reggelt, biztos, ami biztos. :)
2018. júl. 31. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Július 1-6ig menstruáltál júli 7èn vèdekezès nèlkül szexeltek ès azon kívül nem akkor kizárt hogy terhes legyèl.. Nem tudjuk megmondani terhes vagy e vagy hormon zavaros, se jósok, se orvosok nem vagyunk... Csináld meg a tesztet ha tünet van van hcg is.
2018. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem a késés mértéke határozza meg a teszt hitelességét.

A béta hcg nevű hormon növekedése okozza a terhességi tüneteket. Ha valaki már erős(!) tüneteket érez (mint, ahogy elvileg te) ott már magas a hcg, vagyis igen, már délután is kimutatja, nem kell a koncentrált vizelet.

2018. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hónap közepe felén lehetett ovulációd,de te már másfél hete terhességi tüneteket produkálsz?

Feleslegesen tesztelsz még egyszer,mert nem vagy terhes.1 hónapja ráadásul normális volt a menstruációd is.

2018. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy terhes.
2018. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ugyan így voltam pár éve. Nekem 2hétig negatív volt a teszt, de csak nem akart megjönni. 2hét után újra teszteltem, pozitív lett.
2018. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A terhesség nem betegség. :-)
2018. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!