Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vettem cickafark és...

Most vettem cickafark és palástfű teát. Ha megjön a mensi még aznap el kell kezdeni a cickafarkot? Mennyit kell inni belőle naponta? És ha az ovutesztem pozitív akkor onnantól már válthatok palástfűre?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
én 3 hónapig ittam felváltva, teszteltem is az ovuval, és mégsem lett semmi belőle. szerintem nem csinál semmit, csak kínzód magad az undorító ízével. Szeressétek egymást ha babát akartok, minden másnap.. Én most már csak ezt teszem. Sok sikert. Azért próbáld, neked hátha, mensi után 3 nappal kezdd a cickát.
2008. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A menzesz utolsó napjától amikor már alig van meg akkor kezd el a cickafarkteát.Ha + az ovuteszt onnantól lehet a palástfűteát inni. Én is így csinálom.
2008. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! :)
2008. nov. 7. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Menszesz első napjától idd a Málnalevél teát pé-től pedig a palástfüvet vagy/és a cickafarkot 1:1 arányba keverve!

Hidd el így a jó inni,mert a cickafarkfű nem való a ciklus első felére,ha babát akarsz!

2008. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!