Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, rengeteg ilyen kérdés van , rendesen at is rágtam magam rajtuk. 17 éves vagyok, szűz , elso tapasztalataim. A baratommal pettingeltunk es a kezemre került előváladék, és egy pillanatra megfeledkeztem rola(ilyenkor mar nem volt folyékony) es odanyúltam a hüvelynyílasomhoz. Nem dugtam fel az ujjam, termeszetesen behatolás sem történt. Pont peteérésem volt.Azota kb 6 nap telt el. Émelygek, bántanak a szagok. Az idegességtől produkálhatok ilyen tüneteket vagy ennyitol is eshettem teherbe?

2019. jan. 3. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kizárt a terhesség,plusz 6 nappal ezután még ha terhes lennél sem lehetnének tüneteid...Kicsit rágd át magad jobban a témán nem tűnsz túl felvilágosultnak, ne hogy egyszer még is baj történjen.. :D

Üdv..

2019. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes. De tényleg semmi rosszindulat nélkül, beszélgess el valakivel aki ért hozzá, addig felesleges szexelni..
2019. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, persze tudom , hogy alapból ennyi elég kevés a teherbe eséshez, de mindig ez volt a paranoiám, és első ilyen alkalom volt, hogy ennyire közelkerültünk a barátommal. Várom még a válaszokat! :)
2019. jan. 3. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak odanyúltál, akkor annyitól nem. Plusz valóban koraiak lennének a tünetek is, valószínű a félelemtől csak beképzeled.
2019. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen parásan nem is lehet szexelni. Teherbeesni pedig úgy lehet ha szexelsz valakivel, a terhességhez a spermáknak be kell jutnia a méheden túlra, nem tudnak kintről bemászni, akkor sem ha a hüvelybemenetedre kerül a sperma. Ja és terhességi tünet csak a kimaradt menzesz után van, tehát aktus után 2 hétig semmilyen tüneted nem lehet.
2019. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, legközelebb kétszer megfontolom, hogy kellő előismeret nélkül mit teszek. 9 nap múlva elvileg megjön, szurkoljatok!
2019. jan. 3. 19:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Illetve ezek szerint akkor nincs miert szorítani :D
2019. jan. 3. 19:01
 8/10 Norton Oomen válasza:
22%

Elképzelhető a terhesség, mivel a spermiumok a hámsejteken keresztül is képesek a véráramon át a petefészekbe kerülni. Erre számtalan példa olvasható a VII. kerületi Szülészeti Intézet osztályvezetőjének nyilvános közösségi oldalán. Természetesen erős tényező hasonló helyzetben az ivarsejt életképessége!

Bizonyos mélytengeri fajoknál nincs szükség örökítőanyagra, szimplán elegendő izgalmi állapotban tartani a nőstényt a megtermékenyülés érdekében.

Szakirodalmakban olvasható, hogy a szemmederbe került sperma méhenkívüli terhességet indukálhat, hiszen a hajszálereken keresztül egyenesen a petefészekbe kerülhet (ezért ajánlott az "arcraélvezős" felnőttfilmet forgató színésznőnek védekezni antitablettával).

2019. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Egy állat vagy! :D
2019. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Tavaly 5 nappal azután hogy együtt voltunk, aznap mikor meg kellett volna jönnie, mondtam a férjemnek, hogy ha nem tudnám, hogy nem vagyok az, akkor azt hinném, hogy terhes vagyok a tünetek alapján. Az voltam, most itt szuszog mellettem a babánk :) Így derült ki, hogy nem középidőben, hanem később van peteérésem. Ennyit arról, hogy mennyi idő múlva vannak tünetek. Nekem nem első baba volt, úgyhogy tudtam, hogy mit figyeljek.
2019. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!