K.lexi kérdése:

Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves vagyok, 6 éve szedek fogamzásgátló tablettát.

Véletlen egy nappal később kezdtem szedni a gyógyszert a szünet után. szóval nem a megszokott csütörtökön,hanem pénteken vettem be. Ez után egy héttel rá pénteken, véletlen elment bennem a párom.

Lehetek terhes?? mennyi az esélye?



2018. okt. 4. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehetsz.
2018. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nullához közeli, hiszen ha kimarad egy szem, egy hétig kell mellévédekezni, a nem-szexelés pedig a legbiztosabb védekezés.
2018. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb leszel terhes a szünetben létesített aktusból, mint ebből. Szerintem ne aggódj.
2018. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem! Ha ilyen régóta szeded biztos volt már, hogy este elfelejtetted bevenni, jajj reggel mikor eszedbe jutott gyorsan, vagy este vetted észre hogy jujjj nem is kedd van, hanem szerda? Na mindegy én ezért hagytam abba, de sosem volt belőle baj még hasmenés esetén sem. Bár mindig minden lehet, olyan nincs, hogy nem. Spirál mellett és fogamzásgátló mellett is volt nálunk családban baba, sőt! Az anyu rendesen, pirosan 3 hónapig vérzett, mikor engem várt. De elsősorban nem kell csodákra gondolni. Valószínű, hogy nem, hiszen régóta szeded. Ne ijedj meg!
2018. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi :D nem 3 hónapig egyfolytában, hanem 3 szor menzeszelt rendesen :D
2018. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2018. okt. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!