Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem vagy csak...

Teherbe eshettem vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Menses előtt 6 nappal voltunk együtt védekezés nelkul a férjemmel, nem szeretnénk babát, de most így alakult. (Nem akkora baj ha jön, megtartjuk természetesen) Megjött, először csak barnazas volt, másfél napig volt erősebb vérzés, utána megint barnazas. Akkor csináltam azért tesztet biztos ami biztos alapon, negatív lett. Ma van a 13.napja hogy így együtt voltunk de a mellem pár napja feszül, nem szokott ilyenkor.
2018. okt. 4. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsi rá az esély, de hogy megnyugodj, tesztelj újra néhány nap múlva.
2018. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap múlva tesztelj egyet.
2018. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, viszont korán teszteltél, még nem is mutathatta ki. Lehetséges aktus után 14 nappal érdemes tesztelni, hogy nagyobb valószínűséggel kimutassa a teszt. De a biztosabb, ha még akkor is vársz pár napot. Szóval ha biztosra akarsz menni, akkor 4-5 nap múlva koncentrált vizeletből tesztelj.
2018. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Koran teszteltel. 3-4 nap múlva tesztelj újra.
2018. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Negatív, úgyhogy biztos nem vagyok terhes.
2018. okt. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!