Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e köztetek olyan aki most...

Van e köztetek olyan aki most van a 15. terhességi héten? 😊 És éreztek e már valamit? Tudtok-e hajolni úgy mint amikor nem voltatok terhesek? (Mármint vagy érzitek hogy ott a baba). Nagyon érdekel hogy mit éreztek már. 😊

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Én is most vagyok 15 hetes.Néha mintha érezném picit este,amikor én már nyugiban vagyok. A pocakom is már hatalmas ahhoz képest,hogy első baba.De már most fulladok és már az ülés is máshogy megy :D Hajolni is picit oldalasan tudok,bár az inkább azért,mert figyelek,hogy ne nyomjam meg :)
2019. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok,neked.😊 Én holnap töltöm a 15.hetet.De már néha mintha én is éreztem volna hogy mocorog,olyan tompa izomrángásnak írnám le,tegnap este fürdésnél olyan érzésem volt mintha kis buborék pukkant volna ki odabent de csak nagyon tompa érzés volt. Nekem is nagy a pocakom,viszont nekem volt is egy pici pocak a terhesség elött is.
2019. jan. 3. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok neked :)

Igeeen én is ilyen pukkanásokat érzek,meg néha rángás szerűt.Meg amikor fekszem,van mikor kemény egy ponton a hasam,másik pillanatban pedig nem.

És hogy bírod? Vannak tüneteid?

Én sajnos vészes hányásban szenvedek már az 5.héttől és 2 hete kísére a szédülés is már :(

2019. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon volt tünet de ahogy betöltöttük a 14.hetet nekem is volt szedülés. 😊 A 12. hétig voltam is ideges hogy itt van e még,maga a terhességet nagyon jól viselem hisz szinte teljes tünetmentes vagyok. Habár a cicim szúrkál olykor. De ez a legkevesebb. 😊 10-én megyünk ujra dokihoz akkor talán már a nemet is meg tudják mondani. Te szedtél valami progipótlást az elején? Kitartás azt mondják majd lassan megszünnek a rosszúl létek. 🙂
2019. jan. 3. 22:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh ,mség azt szerettem volna kérdezni hogy te milyen sürűn érzed a babád?
2019. jan. 4. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Te akkor nagyon szerencsés vagy :)

Nem érzem sűrűn,talán naponta egy pár másodpercre.Tegnap a köldökömnél éreztem valamit,mosolyogtam is.

Nem szedtem semmit,még a vitamin sem maradt bennem,de minden leletem jó ennek ellenére is és a baba is idősebb 1 héttel a méretei alapján :)

2019. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!