Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most lennék 5hetes a 25ös...

Ha most lennék 5hetes a 25ös teszt már mem annyira koncentrált pisiből is pozit mutatna ha babás lennék?

Figyelt kérdés
2napja múlt el, de sokat hallani hogy valaki vérzik baba mellett. Elvileg csoda lenne ha összejött volna de paráztam. Viszont most szúrkálást érzek meg furcsa a pisim (sötétebb) és olyan nyákom van mint ovukor szokott lenni (ahhoz elvileg még 5nap van hàtra). Tesztelnek vagy felesleges? Illetve ilyenkor már nem koncentráltból is biztosat mutat a 25ös teszt?

2018. nov. 25. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mar minden teszt kimutatja barmikor.
2018. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csak pont ovuláció napján jelentkezik termékeny nyák,hanem napokkal előtte is,hiszen abban tudnak életben maradni (és bevárni a petesejtet) a spermiumok.

Ha semmi szokatlant nem tapasztaltál a vérzésed mennyiségét és állagát illetően,akkor nem kellene,hogy felmerüljön a terhesség gondolata.

2018. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mennyiség és állag igazából nem volt különböző, talàn annyi hogy nehezebben kezdődőtt el, de az simán lehet azért mert életmód váltáson próbálkozom.

2018. nov. 25. 23:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Szurka is jelentkezik. Lehet korábban lesz ovum?
2018. nov. 26. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet. Nem valoszinu h terhes vagy.
2018. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megint csak a válaszod
2018. nov. 27. 09:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem negativat ma, de nem első pisiből . Szerintem ma van az ovum mert most picit véres nyákom volt a papíron, ezért szúrkáltam már 4-5 napja, 4 nappal korábban volt ovum.
2018. nov. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!