Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe? Többi...

Miért nem esek teherbe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Négy évig szedtem Logest fogamzásgátlót. Nagyjából másfél éve tartottam 3 hónapos szünetet melyben rendszeresen megjött a bajom. Most már fél éve(augusztus óta) nem szedem, viszont nem is védekezünk, de a baba még nincs úton. Minden hónapban amikor ovulációm van görcsölök, valamint a mensim is rendszeres ezért nem értem mi a baj.

#kétségbeesve #miert nem esekteherbe
2019. jan. 4. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Van akinek csak a 8-10-12 hónapba sikerül.Nem szentírás, hogy már az első hónapban terhes leszel.Lehet a következő ciklusodba sikerül.

30 alatt 1 év után,35 felett 6 hónap után ajánlott orvosi kivizsgálás.Mindkettőtök oldaláról.

2019. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Ezért ellenzik sokan a hormonális fogamzásgátlást és ezért lenne fontos a tabletta felírása előtt alapos kivizsgálás. Sokan értelmetlenül szedik a gyógyszert, mert amúgy is csökkent termékenységűek és a tabletta csak ront a helyzeten. Eltérően szabályozott a pete kilökődés és a méh nyálkahártya leválás, az utóbbiból nem lehet egyértelműen következtetni szinte semmire sem. Többet kell várni a "normális" hormon szintek kialakulására, a tabletta anyagainak ill bomlástermékeinek kiválasztása lassú folyamat. 1-2 év tabletta nélküli időszak kivárása mindenképpen ajánlott.
2019. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Mindketten teljesen egészségesek vagyunk és több, mint 5 év volt, mire az első gyerkőc megfogant. A kicsik az első és második hónapban összejöttek. 😊 Nem mindenki lesz terhes egyetlen részeg éjszakából, nyugi.


Egyébként évekig tömted magad hormonokkal, nem is értem, mit gondoltál, hogy azonnal rendben fog működni a tested.

2019. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Soha nem szedtem fog gátlót.

A lányom 11 hónap után jött össze, a 2. baba 8 hónap után jött össze.

Pedig mindketten (a férjem és én is) egészségesek vagyunk, nincs semmi gond.

2019. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

2ev is normalis terhesseg nem happy mail elso ablak rendel masodik kiadjak

Turelem

2019. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Ne kenődj el

Én ugyan ebben a cipőben járok ,28 vagyok 10-11 év fogamzásgátló után várom a csodát és kb fél éve tettem le a gyógyszert

Minden hónap új esély új remény . Kemények vagyunk ! Fog az a baba jönni :) vagy babák ! ☺️

2019. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk 2 ev után jött össze,úgy hogy elkezdtem inni az inofolicot!Türelem,összefog jönni.
2019. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 🙂
2019. jan. 4. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A fogamzásgátlók időnként jól be tudnak zavarni a hormonháztartásba. Érdemes méhpempőt, maca kivonatot fogyasztanod.

Sok sikert!

2019. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!