Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 ev megszakitasos modszerrel...

2 ev megszakitasos modszerrel h h nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a parommal vagyis 1 eve 10 honapja es igy vagyunk egyutt letkor. Volt olyan h mar belem elvezett de akkor sem lettem terhes. Eleg rossz a menstruacio ciklusom. 20 napot is kesett mar. Bar par honapja 27-35 napra megjon. Es most szeretkeztunk a menstruacio 2.napjan es belem elvezett. Terhes lehetek ettol?
2018. júl. 17. 22:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
4evig megszakítással védekeztünk, nem lettem terhes.(talán jobb is, mert az meg az exemmel volt) Másfél éve élesben csináljuk a ferjemmel, nem esek teherbe. Orvos szerint pedig minden rendben van. Ciklusaim sem annyira kritikusak.36-42napra jön meg. Néha közti vérzéseim vannak, amiket a doktor elrendezett annyival, hogy a stressz miatt van. Szóval nem tudom. Eléggé szomorú vagyok. Most majd megprobalom az ovuláció teszteket
2018. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Tyhu hat sok sikert neked😊
2018. júl. 17. 23:01
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
Lehetsz. Mi sokáig (2.5 év) naptárt és megszakítást kombináltunk, nem lettem terhes. Mikor először élesbe csináltuk, rögtön. 9 hónapos a lányom.
2018. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez egyénre válogatja. Van akinek elsőre összejön van akinek nem. Kérdező a te esetedben sem tudjuk kitalalni hogy terhes lettél e vagy sem. Persze lehetséges. Ha majd késik csinálj egy tesztet, vagy menj orvoshoz.
2018. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Az első gyerekünkre 6 évet vártunk, teljesen egészségesen mindketten, megszakítás nélkül. Semmit sem jelent, hogy nem lettél (még) terhes.
2018. júl. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%
Mi sokáig megszakítással védekeztünk. Mindkét gyerekünk első éles hónapban megfogant. Ha jól alkalmazzátok a megszakítást nem leszel terhes, persze ettől függetlenül ez nem védekezés!!!! “Volt olyan, hogy már belém élvezett” -> ehhez őrült nagy szerencse kell, hogy 1-2 aktustól terhes legyél. Ha fél-1 évig nem védekeztek és nem leszel terhes, akkor érdemes orvoshoz fordulni.
2018. júl. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
47%

6 évig védekeztünk megszakitással és nem lettem terhes. Utána az elsö probálkozos honapban megfogant a lányunk:)

Az irásodbol nem derül ki h ti most alartok babát vagy nem? Mi az h már egyszer kétszer beléd élvezett? Akkor most probálkoztok vagy nem? Ha nem, akkor marha nagy felelötlenség h hagyod h elmenjen benned.

2018. júl. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%

Mi 8 évig megszakítással szexeltünk, de azért nem mindig, neha gumival.

De legtobbszor nelkule.

(Ha veletlen terhes lettem volna se lettunk volna ketsegbe esve)

Amikor babat szerettunk volna, az elso 3. honapban jott ossze (mikor vegre rajottem, hogy mikor is kell egyutt lennunk, aztan sajnos elveteltem), 2. egybol megfogant, 3. is, tehat most vagyok kismama a 2. babankkal :)

Ha jokpr vagytok egyutt, csak akkor van esely sztem, de akkor se sok...

Persze latod, besikerulet ugy is, a kisfiam 1 alkalombol fogant.

2018. júl. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
#1 válaszoló, azt tanácsolom hogy menj el egy normális orvoshoz. A köztes vérzés pont arra utal, hogy valami nincs rendjén. Én progeszteron hiányra tippelek, és lehet, hogy ovuláció sincs. A 36-42 nap közötti ciklus nem éppen a legjobb.
2018. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanazt tudom mondani, mint a 8-as. 6 évig megszakítással védekeztünk. Utána legelső éles aktusból terhes lettem.

Szerintem ha a pasi tényleg kiszáll időben, akkor nem lehet teherbe esni.

2018. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!