Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Muszaj a mellnek fájnia ha...

Muszaj a mellnek fájnia ha teherbe esek?

Figyelt kérdés
Màr volt egy terhessègem amit elvesztettem,es fèlek h nem esem olyan egyszerűen teherbe.Mèg csak 4 hónapja h elment az első terhessègem,azóta az utolso hónapban probalkoztunk csak igazàn...most 3 napja kèsik de nem èrzek fàjdalmat se a mellemben se a hasamban...mondjuk a mellemben menstruaciokor sem...az ovulacios tesztjeim mindig pozitivak...

2018. jan. 26. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj a mellem és mensikor sem szokott. A hasam is csak ma kezdett feszülni, eddig semmi tünetem nem volt.

Tesztelj nyugodtan, aztán menj orvoshoz ha aggódsz.

2018. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájt a mellem terhességem 9 hónapja alatt... utána viszont nem kívánom senkinek ami jött :D
2018. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semminek sem mell fájnia
2018. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*kell
2018. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
2018. jan. 26. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell


Drukk

2018. jan. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!