Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan segitettetek a...

Ti hogyan segitettetek a teherbeesest?

Figyelt kérdés
Mik jöttek be nektek a gyerekválalásnál?
2019. jan. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi szexeltünk. Mást nem próbáltunk ki, gondoltuk hátha elég lesz. Elég volt, elsőre összejött.
2019. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
2-3 naponta voltunk együtt peteérés környékén. Első hónapban összejött 🙂
2019. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Folsavat és E vitamint szedtem, valamint minél többet együtt voltunk.:)
2019. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Pcos es ir-es elozmenyek es barnazassal indulo, sokszor 10 napig is eltarto miatt vervetelre mentem 4 honappal korabban, ki is derult a pajzsmirigy-alulmukodes, igy az a 4 honap dietazassal, mozgassal (hormontorna) telt. Az elso tervezett honapban sikerult. A masodik mar 1 eve nem akar jonni, ugy voltam vele, hogy probaljuk meg dieta es torna nelkul. Most kezdjuk ujra a dietat es a tornat, kivancsi vagyok, lesz-e hatasa.
2019. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészséges életmóddal, gondolok itt az étkezésre és a rendszeres testmozgásra, vitaminok, ásványianyagok bevitelével.
2019. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretkeztünk. 😊
2019. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szex.
2019. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!