Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel segítettétek elő a...

Mivel segítettétek elő a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Milyen praktikákat vetettek be a teherbeesés céljáért?minden érdekel (gyógycuccok,szex pózok,mikor,hogy)!tényleg minden érdekel.eddig,ami praktikákat bevetettem,az a méhpempő,cervixnyák mindennapi vizsgálata,2-3naponta együttlét,aktus után kb 1órát fekve maradt.hőt is kezdtem el mérni,de az annyira összevissza volt,hogy magamnál nem tartottam annyira megbízhatónak!
2014. febr. 21. 16:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
inkább kezdjétek el a kivizsgálásokat. ezeken kivül nincs már praktika igazán, persze vannakl drága szerek még de midnet ne érdemes kipróbálni inkább járjatok utána mi okozza a sikertelenséget.
2014. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
eddig csak egy hónap sikertelenség volt.most pedig csak márcis 9én derül ki,hogy sikerül e valami.csak azért kérdeztem,mert a napokban lesz ovu
2014. febr. 21. 16:33
 3/27 A kérdező kommentje:
meg persze,én kedden megyek a nőgyógyászhoz,a párom meg márcis 4én megy vizsgálatra.
2014. febr. 21. 16:41
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap??? akkor min aggódsz? egészsges pároknál a jókor való együttlétböl is csak 20% az esély a terhességre. Épp ezért a magyar átlag a 4 hónap amire sikerül. 1 hónap után nem kell még semmi kivizsgálás hacsak nincs rá utaló tünet hogy gond lenne.
2014. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
7infarktus és a velejáró gyógyszerek,azt hiszem eléggé roncsolják az embert a párom részéről.én 24 vagyok,de úgy gondolom,hogy jó pár hónap csüggedést megelőzve jobb ha az ember felkészül,arra,ami vár rá.de egyébként is praktikákat kértem.százalékokat én is tudok,mint ahogy praktikákat is,tapasztalatokra lennék kíváncsi.remélem olyan ember is megtalálja a kérdésem
2014. febr. 21. 16:54
 6/27 A kérdező kommentje:
nálam talán probléma,ami lehet,az az,hogy menstruáció előtt egy héttel már vérezgetek
2014. febr. 21. 16:58
 7/27 anonim ***** válasza:
igen az mindenképp progeszteron hiányra utal, azt nézesd meg, amelett nem tud beágyazódni a petesejt. Rzt mond el a nögyógyásznak és elküld várvátelre. A praktikáról annyit hogy akinél nincs semmi gond ott nem kell praktika ez az ágyban fekve maradás abban az egy esetbne szükséges ha gonbd van a katonákkal. Ha ilyen nincs akkor teljesen midnegy hogy fekve maradsz-e vagy sem. A méhpempö nem árt, viszgálgatás lehet téves, nekem olyan peteérs jeleim vannak hogycsak na mégsincs tüszörepedésem, van amikor még peteérsem sem nyákom mégis van minden hónapban.
2014. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
ah,ezt a nyák dolgot nem tudtam,azt hittem,hogy legalább a nyák biztosat mutat. jah,azt feltétlen mondom a dokinak. ti is probálkozásban vagytok?köszi a választ
2014. febr. 21. 17:10
 9/27 anonim ***** válasza:
mi hőmérőztünk, így másodszorra összejött. Előtte 4 hónapig próbálkoztunk eredménytelenül. Gyertyáztunk is szex után vagy valami olyasmi, alá polcoltam a derekam, nem tudom ahhoz volt e köze.
2014. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mi már mindent kipróbáltunk,csináltuk naponta,2 naponta,3 naponta,naponta többször is,fejen állva :D Utána félóráig gyertyaállás,vitamin nekem is,páromnak is,hőt mérek,de semmi,aztán kiderült ez az és most terhesség megtartót kaptam,hátha igy sikerül,pár nap és kiderül :)
2014. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!