Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Ettől teherbe eshettem?

Segítség! Ettől teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt voltunk. A vége felé kiszakadt a gumi, de nem ment el bennem.

Kb. Néhány másodpercet lehetett úgy bennem, hogy elszakadt, mert rögtön észrevettük.

Tudom, hogy lehet előváladék, de bízom abban, hogy a masculan gumi amit használunk spermicid mentes és elöli.

Az a baj, hogy pont most ezekben a napokban van az ovulációm, mert tegnap is ma is fehéres krémes folyásom van és naptár szerint is most van.

Beszéltem a nőgyógyásznál, viszont egyéb betegségem miatt sürgősségi fog.gátlót nem írhat fel.


Van esély hogy nem leszek terhes?

Még nem állunk rá készen.

21L



2019. jan. 5. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásszal* esemény utáni tabléttát*
2019. jan. 5. 20:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha spermicid mentes volt a gumi az pont nem segít rajtatok. Vagy csak nem vagy tisztában a fogalmakkal.
2019. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen teherbe eshettél, de sokkal kisebb annak az esélye, hogy, nem lettél terhes, ha nem szedhetsz esemény utánit, akkor úgysem tudsz mást tenni, aktus után 14 nappal tesztelhetsz.
2019. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon pici az esély rá, szerintem nem kell idegeskedni.
2019. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első: bocsi valóban! Nem vagyok tisztába a fogalommal.

De igen az van ráírva, hogy spermicides.

És nem mentes, bocsi!

2019. jan. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!