Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megfogant a baba, akkor is...

Ha megfogant a baba, akkor is produkàlhatok menstruàció előtti idegbajt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hèttel menzesz előtt voltunk együtt, tudom hogy nagyon kicsi az esèly rà, de ha esetleg mègis megfogant akkor is lehetsèges? A mindjàrt megjön èrzèsről màr sokat olvastam. Holnap kell csak megjönnie ès úgy èrzem, meg is fog. De azèrt remènykedek. Viszont az idegbaj is jelen van, minden idegesít, mint minden hónapban. Erről semmit nem talàltam, èrdekelne miket tapasztaltatok
2019. jan. 6. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én is így voltam, saját magamat is idegesítettem már, azt hittem tuti megjön, erre pozitív lett a teszt. :D
2019. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ismerős az érzés, mikor teherbeestem az elsővel velem is pont ez volt. Párom szóvá is tette, hogy idegbaj vagyok. Ez mensi előtt volt 4 nappal.
2019. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. jan. 6. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Sot meg verzesed is lehet 2-3 honapig ...

Hiaba vagy terhes


Idegbajt egy no barmikor kaphat ehhez nem kell menstrualni sem ...

2019. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!