Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztetek valamit a fogamzás...

Éreztetek valamit a fogamzás és az elmaradt menstruáció közti időben, ami a babára utalt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 3 lányom van, semmit nem éreztem egyikkel sem. Amikor megcsináltam a tesztet, kb. 5 hetes voltam, a 6. hét környékén kezdtem érezni, hogy puffad a hasam, úgy lreztem magam, mint egy jóllakot óvodás. Minden nadrág feszült rajtam.
2019. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első és harmadik babámnál semmit, másodiknál mellfájdalmat, ami nekem soha, a ciklus egyik szakaszában sem volt még azelőtt soha, ebből sejtettem. Másnál meg nem jelent semmit adott esetben, mert vérzés előtt is szokta érezni a melleit.
2019. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én beágyazódásnál mindig hasnyilalást érzek,meg hányingert!És többször kell vécéznem,kb.3xegy nap.
2019. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Beágyazódás körül éreztem nyilaló fájdalmat az alhasamban, bal oldalon, de főleg akkor mikor jobban megerőltettem magam, így előbb jutott eszembe, hogy lágyéksérvem lesz mint, hogy babám.

Nem sokkal később a derekam fájt, de annyira, hogy 1-2 napig lépni is nehezen tudtam. Előtte sosem volt ilyen.

Viszont igazából nehéz azt mondani ezekre a tünetekre, hogy egyértelműen babára utaltak volna, mert így utólag könnyű ráhúzni, viszont tény, hogy amikor összejött, abban a 2-3 hétben rengeteget dolgoztam, ami részben fizikai munka volt, így simán lehettek emiatt is a tünetek. Pont ezért nem gondoltam akkor én sem babára.

2019. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

PMS tüneteim voltak tehát mintha meg akarna jönni, csalódott is voltam, de egyedül az volt furcsa hogy folyamatos szemhéjrángással küzdöttem és keserű volt a szájízem sokszor.

Ez máskor nem jelentkezett még életemben.

2019. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10.dpo-n voltak pms tüneteim. Nyilalo érzés az alhasamban, mindjárt megjön érzés, és derékfájás. A derékfájás mai napig megvan még. 7.hetben vagyok
2019. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nem várt napján erős menszi szerű görcsölés, szurkált a hasam alja.
2019. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Én még csak a 4. Dpo-n vagyok de igazából többször járok pisilni meg a hasamban érzek kisebb enyhe görcsöket.


Remélem sikerül nem csak beképzelem

Ment a zöld kéz mindenkinek:)

2019. jan. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!