Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a mensi előjele...

Szerintetek ez a mensi előjele vagy terhesség?

Figyelt kérdés

3 hete is együtt voltunk, peteérés előtt 1 nappal is, peteérés napján is, és 2 napja is együtt voltunk, jövőhéten kell megjönnie, de 3 napja sajog a mellem, alig lehet hozzáérni, nem görcsölök, sok folyásom van, lilás barnás a mellbimbóm, és összevissza kívánom az édeset meg a sósat, és az utolsó terhességemnél ugyanez volt, csak nem színeződött el a mellbimbóm, tesztelni meg nem hiszem hogy még kéne, inkább megvárnám míg meg (nem) kellene jönnie. Kis tesót szeretnénk, de nem tudom, hogy most mi van mert furán érzem magam.

Ja és ami még ugyanaz volt, hogy simán elsírom magam bármin, akció filmen is, reklámon is akár, és a mensinél rám ezek nem jellemzőek.



2019. jan. 3. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudhatjuk mi sem előre, csak a teszt mondja majd el a választ!!!:))
2019. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek még nem lehetnének tünetek ha terhes vagy akkor sem.Messze még a nemvárt, inkább pms-nek gondolnám. Bocsi,de szerintem nagyon izgulhatsz,próbálj nyugodt maradni.Jön az ha jönnie kell, drukkolok neked:):):)
2019. jan. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne éld bele magad, rosszul esik ha megis megjon..tapasztalatbol mondom. de ha 3 hete tortent a bolog mar esedekesek a tunetek... inkabb tesztelj vagy varj turelmesen. Drukkolok:)
2019. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!