Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mit mondtak az elso...

Valaki6778 kérdése:

Kinek mit mondtak az elso ultrahangjan 5-6 hetes terhessegnel? Nekem az volt a papiron hogy 6mm petezsak szivhang meg nem hallhato illetve portio folytatasaban rendesnel nagyobb gravi jell. Uterus tapinthato.

Figyelt kérdés

Ez szerintetek jo? 2 het mulva vissza kell mennem.

Azt mondta a doki hogy terhes vagyok de nagyon kicsi.


2019. jan. 7. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
En eppen ezert nem mentem el dokihoz, csak 7-8 hetesen. Ekkor mar volt szivhang. A kovetkezo a 12.heti genetikai volt.
2019. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Ha valami nem lenne oké, akkor azt mondta volna. De ez még olyan pici terhesség, hogy nem is lehet mit mondani rá. Ha nagyon parázni meg kattogni akarsz, akkor inkább azon izgulj, hogy két hét múlva legyen szívhang. Utána meg majd aggódhatsz azon, hogy a genetikain minden rendben legyen. Aztán azon, hogy a 18. hetin is, esetleg villantson is, és így tovább.

Ha panaszmentes a terhességed, akkor a gyereked és a saját érdekedben kérlek, hogy ne stresszeld magad minden hülyeségen. Értem én, hogy izgulsz, de hidd el, hogy megmondja az orvos, ha valami nem oké.

2019. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
5 hét 4 naposan látak 10 mm es petezsákot,ha nem lett volna muszáj akkor biztos nem megyek ilyen korán de Leiden Mutácio miatt kellet a vérhigitora a recept.
2019. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!