Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire muatahat...

Szerintetek mennyire muatahat felre az UH? 7+4 hetes vagyok mensi szeint, kesobb foganhatott. Hetfon magandoki UH-n azt mondta 6mm van szivhang. Ma sztk-s doki szerint 3mm, szinten van szivhang viszont nagyobb a petezsak a normalisnal.

Figyelt kérdés
Elso baba, ugyhogy elegge beparaztatott ma, hogy valami megsincs rendben? Lehet, h 5 napja ketszer akkora volt mint ma? Vagy csak az UH "csal"?
2013. dec. 13. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon függ az uh géptől,hogy mennyire modern,az orvos hozzáértésétől és tapasztalatától is.Miért mentél sztk-shoz is,ha van magándokid?
2013. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Azert voltam sztk-ban is, mert ott adtak ki a vervetelhez, vizelethez, EKG-hez a beutalot. Amugy magandokinak modernebb UH-ja volt, de azert ahhoz eleg volt ez az sztk-s, h felzaklasson.
2013. dec. 13. 10:33
 3/7 Lienah ***** válasza:
Nekem a magándoki (csak kombinált miatt, meg mozizni mentün, amúgy sztk-shoz járok) 13hetesen megmondta hogy kisfiú, az sztk-s doki mégcsak tippelni sem mert olyan "régi" a gépe...
2013. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezd helyreallni a pulzusom, koszi. Az sztk-s UH eleg rozoga volt, a magandokinak meg szep uj, meg kepet is kaptam. De elso babakent eloszor azert, h a mehben legyen, aztan, h legyen szivhangja, es ki tudja meg mi jon. Csak eleg konnyu elbizonytalanitani;-/
2013. dec. 13. 10:46
 5/7 Lienah ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne hagyd magad elbizonytalanítani, amúgy nekem is első bébi lesz, és énis futottam mindenfélével a dokihoz az első hetekben, mostmár tudom, hogy ha nagy gáz lenne, a földön fetrengenék mentőért kiáltozva:) Szóval amíg semmi ilyen nincs, ne izgasd fel magad, a stressz különbenis jobban árt a babának.

Boldog babavárást

19+1hkm

2013. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Van szívhang és embrió, nyugodj meg!


Én hasonlóképpen jártam, magán diagnosztikán kereken 7 hetesen szívhang, megfelelő méret. Rá 3 hétre sztk-n, méri a nőgyógyász a babát és ugyanakkorának mérte mint 3 hete a magándiagnosztikán, lesápadtam, és rosszul lettem, hogy megállt a 2,5 éve várt babám a fejlődésben. Még jó hogy észrevette a dokinő, mondta hogy fura mert túl nagy a ptezsák, és beutal egy jobb ultrahangra. Persze a babám nőtt szépen csak ennyire szar az UH gépük...

Azóta is minden rendben most már 27 hetes és 1 kilós a pocakban.

2013. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális a kérdésed(remélem minden rendben!),de azért leírom a saját tapasztalatomat,hátha jól jöhet valakinek,aki rátalál a kérdésedre. :)


Anno,amikor végre pozitív lett a tesztem,felhívtam a dokimat. Tanulmányi úton volt,2 héttel későbbre tudott időpontot adni. Közben jelentkezett egy bő folyás,ami nem hagyott nyugodni-első terhesség,régóta próbálkoztunk,minden apró-cseprő dolog miatt kétségbe estem-,elmentem az sztk-s dokihoz,hogy nézze meg,mi a gond. Megvizsgált,majd megultrahangozott és közölte,hogy nem vagyok terhes,mert ő semmit nem lát az ultrahangon. Egyből vége lett a világnak,rohantam haza,teszteltem,persze már akkor pozitív lett rögtön,ahogy felszívta a vizeletet. Addig a napig,amíg el nem mentem a saját dokimhoz,minden nap 2-3 tesztet csináltam. Nagyon féltem,hogy az én dokim is azt fogja mondani,amit az sztk-s. De nem így lett. :) Azóta lassan 1 évesek az ikreim. ;)

2014. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!