Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van olyan nő aki...

Szerintetek van olyan nő aki csak egy nemű gyereket tud szülni? pl csak fiut vagy csak lányt? Mondjuk 10 gyerekböl mind a 10 fiu? Ilyen szerintetek létezik?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

A baba nemét az apa kromoszómája dönti el.

Olyan esetleg lehet, hogy hordoz egy genetika betegséget, ami csak fiú vagy csak lány magzat esetében domináns, ezért nem marad meg, elvetél.

2019. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

LétezHET, de ez szimplán véletlen, semmi több.

Amúgy biológiából hányas voltál? Azt se tudod, hogy nem a nőn, hanem a férfin múlik, milyen nemű lesz a gyerek?

Tehát maga a kérdés is rossz: egy nő csak olyan nemű gyereket tud szülni, amilyen nemű gyereket nemzett neki a párja.

2019. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első: köszönöm :)

második: 4es voltam ;) igen tudom,hogy a férfi kromoszomája dönti el, de a mai megállapítások szerint a petesejt befogadó képességén is múlik.. állítólag... ezért kérdeztem

2019. jan. 7. 21:29
 4/16 A kérdező kommentje:
amúgy azért kérdeztem, mert az unokahúgomnak az orvosa azt mondta, fiú gyerekeme soha nem lesz, mert nem tudja befogadni..... én ezt nem hiszem el
2019. jan. 7. 21:31
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen, van ilyen, hogy bizonyos nemet a nő teste nem képes befogadni.

Ha utána olvasol, dr. Czeizel Endre pont emiatt a betegség miatt harcolt azért, hogy Magyarországon meg lehessen választani a baba nemét. Azért, hogy az ilyen nőknek ne kelljen szenvedniük az állandó veszteségtől.

Exem nagynénje 7 lányt veszített el, amire a 8. gyermek, ahogy ő fogalmazott kukacos lett végre.

2019. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy sokkal nagyobb az esèlye bizonyos nemű gyerekre. Valamilyen szinten a petesejt is ,,vàlogat" a spermiumok közül. Ritka, de nem példa nèlküli, hogy anyai àgon halmozòdjon bizonyos nemű gyerek.
2019. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést. A nő csak lányt tud szülni mivel csak X kromoszómaja van. A másikat adja a pasi, véletlenszerűen.
2019. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Úgy látom,ez a kérdés meghaladja sokak képességeit :).

Igen,van ilyen.

2019. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt anyósomnak 5 fia volt. A 3. és 4. fiú között terhes volt egy lánnyal, de elvetélt. És az egyik szomszédom 2 kisfiút veszített el, majd lett 2 egészséges lánya. Nem tudom, hogy ez véletlen-e.
2019. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Volt anyosomnak volt 4lánya,mind a nëgy lányának mind lányaik lettek. Nem tudom hogy ez mennyire érdekes-e, vagy csak véletlen. A lényeg, szerencsére szakitottam a lúzer fiaval aki az egyetlen es az 5.-ik volt az anyucijanak. 🤣
2019. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!