Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagy. Létezik...

5 hetes terhes vagy. Létezik olyan, hogy érzed hogy milyen nemű lesz a babád? Ha fiu akkor rosszul vagy az elején, ha lány akkor nem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat, hogy valki ezt mondta, hogy neki biztos fia lesz mert az első két lányával szinte semmi tünete nem volt, és most a 3.-al meg majd meghalt annyira hányós volt. De neki már volt mihez viszonyítania. És attól nem biztos hogy van összefüggés. De ennek ellenére neki pl. fia lett.

És azt hallottam ezzel kapcsolatban hogy "állítólag" ha nagyon hányós vagy akkor fiú, de erre kb 3-4 ellenpéldát tudok lánya lett és végighányta a terhességet.

Ezek ilyen mende-mondák.

Pl nekem is van egy olyan érzésem, hogy kisfiam lesz.. ezt nem tudom mire alapozom csak érzem... még nem tudták mwegmondani.. de kívácsi leszek. egyébként már 20hetes vagyok. Egyik barátnőm mondta, hogy ő tudta, hogy lánya lesz és tényleg az is lett, egy másik csaj szintén azt mondta, hogy ő azt érzi fia lesz és az lett.

ezek lehet ilyen hatodik érzékes, véletlen eltaláltuk dolog :)

Nah meg van olyan, hogy ha foci alakú a hasad akkor fiú ha dinnye akkor lány... (szintén mende-monda)

Olyan is van, hogy ha a baba szívvereése állandóan 140 fölött van akkor kislány ha alatta akkor fiú (Mende-monda)

Valamint olyan, hogy köss a derekad köré fonalat, amelyről tűt kell lelógatni ha a tű körbe mozod akkor fiú ha oldalra akkor lány. de sztem ez is hülyeség.

Ennyit a hiesódelmekről.. :)

2008. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajna nem létezik.


Csak az ultrahang, olyan félidő környékén.

2008. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En 9 hete4s kismama vagyok,a puffadason kivul semmi bajom nincs,igaz ket napja nem tul jo a gyomrom,de nem hanyok.Ugye nekem meg nem lehet tudni milyen nemu lesz a babank.

Viszont a volegenyem noverenek kiderult,h kisfia lesz,es O sem volt rosszul,most 26 hetes kismama.

Viszont ha hiszel egy kicsit a babonaban,ezoterikaban akkor nezd meg ezt az oldalt itt meg tudod nezni,h milyen nemu lesz"elvileg" a babad a naptar szerint.

9 hetes kismama

[link]

2008. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lapos pocak,édességkívánás és kevés hányás állítólag a kislány jele.Azt beszélik kislányunk lesz,de még a doki nem mondott biztosat.Majd tán a 30. heti UH-n.Bennem mégis bennem van a fiús tüske,nem tudok tőle szabadulni.

Ezek csak mende-mondák,de tény,hogy néha bejönnek.

Az UH sem mindig biztos,mert van olyan ismerősöm,akinek végig mondták,hogy kislány,és mégis fia lett:)

2008. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkienk!!!akkor talán fiam lesz???:) ki tudja..majd eldől, de bennem annyira kislány van:) azért köszönöm a sok segitséget!!!!!
2008. jan. 27. 15:45
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az egész találgatás,mind hülyeség!!! De ha egy kicsit utánna olvasgattál volna,akkor ezt már te is tudnád. Egyszerűen nem értem,hogy hogy lehet ilyen szóbeszédeknek hinni. Az hogy milyen nemű lesz,azt csakis az apa dönti el és ezt majd csak az ultrahangon tudod meg. Szomorú,hogy ez a legnagyobb problémád. Én mindíg azon imádkoztam, hogy egészséges legyen,a neme az teljesen mindegy. Még szerencse,hogy nem vagyunk egyformák! Persze drukkok, hogy fiad legyen,az egészség az neked úgysem fontos.
2008. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Az elöttem írónak szerintem komoly problémái lehetnek a fejében!Voltak más kérdésekre is hasonló (ugyanilyen stílusú) válaszok,biztos vagyok bent,hogy azokat is ő írta!Lehet jól meg kellene du..tni magad!Szerintrem rádférne,nem lennél ennyire ellenséges másokkal!Ismét olyanokat állítasz egy számodra ismeretlen érző emberről,amiket nem tudom honnan szedtél!!?Ez nem az első eset!Vizsgáltasd ki magad!!!!!
2008. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elhisezd hogy nem az a legnagyobb bajom h milyen lesz!! de bocs hogy kiváncsi voltam!!látom nem szabad mert egyesek itt leszolják a másikat!amugy azt ne mondd h téged nem érdekel mert nem hiszem!ennyit erről!gondolom végig olvasta ezeket te is.
2008. jan. 27. 18:22
 9/12 A kérdező kommentje:
igazad van!!köszönöm!!sok sikert a viszgálathoz!remélem a gyereked nem ezt kapja tőled
2008. jan. 27. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem is ertem,h miert kell ellensegesen viselkedni a masikkal.Ez az oldal pont az ilyen kerdesek miatt van,h ha vkit vmi erdekel tegye fel,es ha tud vki ra megoldast,vagy csak egy kis biztatast adni a masiknak adjon.Es ha vki szamara hulyreseg a kerdes olvasson tovabb es ne valaszoljon,de ha mar veszi a "faradtsagot" es valaszol akkor legalabb ne sertegessen masokat.Amugy szerintem a kismamak nagyreszenek megfordul a fejeben,h milyen nemu is lesz a baba,es ez miert lenne beteges?!Termeszetesen mindenki elsosorban egeszseges babat szeretne,de miert baj,h kivancsiak vagyunk? / es esetleg masok velemenyere is?/

9 hetes kismama

2008. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!