Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezik olyan kamasz akit nem...

Létezik olyan kamasz akit nem zavar ha az ellenkező nemű úgyszintén kamasz testvére látja meztelenül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 19:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
fiu vok és nincs lánytesóm
2009. febr. 22. 19:32
 2/24 anonim válasza:
98%
én 16éves vagyok a van 3 báttyám , 17,18,20 és mi nagyon jóba vagyunk.. pl amikor ülök a kádba akkor valameik bejön hozzám wczni vagy be ül a fürdőbe és dumálunk... meg előttük öltözöm:)
2009. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
77%
és lány vagyok:)
2009. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
96%
válaszolónak: te aztán nagyon bátor vagy:Dén is nagyon szeretnék ilyen lenni bármit megadnék ezért de sajnos én még a 2 évvel idősebb nővérem előtt is szégyellem magam...
2009. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
szerintem semmi rossz nincs abban, ha testvérek látják egymást meztelenül
2009. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Hát engem biztos zavarna. Bizonyos dolgok azért nem rá tartoznak... onnan már csak egy lépés, hogy a hálószobám ajtaját nyitva hagyjam, ha együtt vagyok a párommal, nem? Túúúúúlzáááás...
2009. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Hát a nekem két bátyám van...jó azért meztelenül nem flangálok előttük de egy tangában melltartó nélkül is akár simán leállok bármelyikkel dumálni...engem nem zavar...a testvéreim:)
2009. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

én most leszek 20, öcsém 15... világéletemben járkáltam előtte meztelenül, főleg gyerekkoromban, még együtt is fürödtünk...mikor elkezdtem testileg nővé válni, akkor már természetesen nem, de a mai napig nem zavartatom magam, ha mondjuk a fürdőszobából jövet pucéron kell áthaladnom előtte a szobámig...maximum a ruhámat magam elé tartom jelképesen...

úgy vettem észre inkább őt szavarja kicsit jobban a dolog, 1-2 éve már el szokta takarni a micsodáját előttem a kezével :D de többet ő sem tesz az ügy érdekében

2009. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

lány vagyok és nővérem van..régen eggyütt fürödtünk meg minden..XD

de most is van,hogyha zuhanyoz és utána még szedi le a sminket meg ilyenek én már bemegyek tusolni,ha fáradt vok.:Dpersze ő felveszi a köntösét,mert "szégenylős".

Egyébként meg azt gondolja,hogy én még nem láttam ilyet és csak őt nézném meg ilyenek,pedig majdnem ugyanakkora a mellünk.Meghát magamat csak látom:)

14/L

2009. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves vagyok, és négyen vagyunk testvérek, ebből egy fiú. Öcsém 23 éves, és simán előfordul mind a mai napig, hogy egy szál bugyiban és melltartóban flangál akármelyikünk előtte, sőt még anyánk is, továbbá apánk előtt is simán mutatkozunk félpucéran. Szerintem ez teljesen természetes. Mondjuk az is igaz, hogy nálunk sosem volt tabu téma a meztelenség, és nem is bánom.
2009. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!