Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e probléma a tüdőszűrésb...

Lehet-e probléma a tüdőszűrésből ilyenkor?

Figyelt kérdés
Súlyos a helyzet, mármint agyban nálam. :D Na a lényeg, hogy 14 hetesen elhalt a babám májusban. Mivel tudták az előző munkahelyemen, hogy mindenképp babát szeretnék, kirúgtak a táppénz után. Nade, már augusztus óta próbálkozunk ismét, eddig semmi, csakhogy közben ha adódna melő, azt el kellene fogadnom. És most! :D Hogy ne legyen egyszerű. Jövő héten mehetek tüdőszűrőre és munkába állhatok. Muszáj, mert kereskedelem. És! Ugye 26-án kellene megjönnie, a tüdőszűrő pedig a 20. ciklusnapon lenne. Így ha beágyazódás alatt ér röntgen sugár, az okozhat károsodást a sejtekben is? Sok dolgot írtak sok helyen, és igen, még azt sem tudom sikerült-e, de emiatt nem elvállalni a mai világban egy munkát, az luxus lenne. Nem vagyunk szegények, de nem is vagyunk eleresztve, ráadásul nem halogathatom a babát, mert 34 éves vagyok. Mondanám, hogy ebben a hónapban védekezünk, de tegnap a 12. napon kétszer is együtt voltunk és utána jött a telefon. :) Tapasztalatokat várok, nem cikkeket, linkeket, stb. Kivel mi történt ilyen esetben? Mert ha veszek korai tesztet az sem mutatja még akkor ki, ha sikerült. Ez ám a vacilálós helyzet! Puszi mindenkinek! Előre is köszi a válaszokat.

2019. jan. 8. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tüdőszűrőt csak ismert terhesseg esetén nem lehet elvégezni. Szóval menj csak el.

Amugy meg ha kell a munka, mi a kérdés?!

2019. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a meglévő melóhelyemre kellett volna tüdőszűrőre mennrm,de ndm mentem,hátha terhes vagyok és ráéreztem,az voltam. 😁
2019. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom, hogy a pozitív teszt előtt semmilyen sugárzással, droggal nem lehet ártani a babának, talán az 5. terhességi hét után kell vigyázni, addigra általában kiderül ha terhes valaki, szóval menjél nyugodtan. Amúgy meg általában a nők szednek gyógyszereket, isznak alkoholt, járnak vizsgálatokra és javarészt egészséges babák születnek, van aki 10 évig próbálkozik, az sose szedjen gyógyszert és ne menjen szűrésre óvatosságból?
2019. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Csinálnak tüdőszűrést nem rtg-nel is, tán uh-gal.

Én nem kockáztatnám, ha esetleg elindult valami, lehetséges, hogy menstruációval távozna. Ha tényleg babát akartok, ne ezen múljon.

2019. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a háziorvost, aki azt mondta ő nem menne el a helyemben, de ha kell a munkahely mérlegeljek. Hát ez aggasztó válasz volt. Ma vagyok a 20. ciklusnapon, most kezdett el folyós nyákom lenni, szedem a barátcserjét is, lehet késik a peteérésem, vagy nem is volt/lesz ebben a hónapban. Holnap megkérdezem a tüdőszűrőn, ha esetleg valaki ilyen helyzetben van/lesz, akkor hátha kell segítség a kérdésére. Puszi mindenkinek!
2019. jan. 15. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Futószalagon gyorsan ólomkötény nélkül,ha kell az állás állják be,nem tud mit mondani.
2019. jan. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!