Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nők, akik átestetek már...

Nők, akik átestetek már sajnos egy abortuszon, ami komplikációmentes volt! Könnyen teherbe estetek később?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem is volt ab-om, mert fejlődési rendellenességet találtak annak idején (teszem hozzá, nem most volt, hanem tavaly!). Ebben az évben terveznénk a babát.


Soha nem szedtem fogamzásgátlót, hála Istennek "tökéletes a méhem" ahogy a doki fogalmazott, nem voltam lázas az ab. után, csak fájdalommentes tisztulási vérezgetésem volt utána. A ciklusom 28 - 29 napos, rendszeres.


Ezek alapján nem befolyásolja a korábbi ab a teherbeesést? (Az előző is tervezett volt, és azonnal, első próbálkozásnál összejött, csak hát a rendellenesség sajnos...)


Mi a tapasztalat?



2019. jan. 10. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőmrol tudok beszelni,3 ab. Volt sajnos felelőtlenül voltak egyutt a párjával , azota lett meg 3 gyereke .
2019. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ első! :) Örülök így ismeretlenül is a barátnőd örömének. Remélem, nekem is könnyen jön majd újra, huszonéves vagyok :)
2019. jan. 10. 20:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A húgomnak volt egy, azóta se sikerül neki újra a gyerek.

Ismerek egy lanyt aki 19eves volt már abortusza, és most varja a másik gyereket. Anyamnak 3abortusza volt, azután lett meg két gyereke. Nekem egy sincs, egy abortusz om se volt, fogamzásgátlót sose szedtem

2019. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm a választ neked is! :)


Én anyukámnak is 3 abortusza volt, és lettem én és a húgom végül :) Nagyimnak 5 is volt, két gyereke lett utána végül... Őszintén remélem, örököltem ezt a termékeny genetikát :D

2019. jan. 10. 22:29
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és a húgodnak nagyon drukkolok, hogy teherbe essen , de biztos így is lesz! :) Lehet, csak nem jókor időzítenek.
2019. jan. 10. 22:31
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Simán, minden nehézség nélkül. Egy missed AB-m volt 15. héten és két normál (spirál mellett maradtam terhes). 3 gyerekem lett végül, mindegyik szinte azonnal sikerült, ahogy terveztük.
2019. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os a Te sikerednek, örömödnek is őszintén örülök és gratulálok a 3 kis csodához! :) Adja az ég, hogy velem is így legyen amikor újra belevágunk! :)


De eddig biztató, hogy a doki szerint nincs gond, és látom, hogy másoknak is sikerült :)

2019. jan. 10. 23:00
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sajnos 8 eve volt egy ab om. Azota sem jon a baba.....
2019. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

2 eve volt abortuszom, most meg csak negyedik honapja,hogy probalkozunk eddig meg nem sikerult

bar ez meg nem veszes, 1 even belul meg normalis elmeletileg.

2019. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8 és 9-es Nagyon nagyon sok sikert kívánok nektek, össze fog jönni!!!! :)


Utolsó: a négy hónap az még semmi :) Barátnőmnek pont 4 hónap után jött össze, nulla egészségügyi problémája van. Egyszerűen csak így alakult. :)

2019. jan. 11. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!