Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jàrt igy valaki? Dec 27. én...

Jàrt igy valaki? Dec 27. én voltunk együtt pàrommal dec 30. -àn olyan elviselhetetlen alhasi szurkàlos görcsöm volt alig birtam felegyenesedni. Jan 3. -àn kellett volna megjönnie,8 napot késett.

Figyelt kérdés
Most megjött de csak rózsaszines. Semmi görcsöm nincs( ami minden mensinél van) néha mellem szurkàl és ennyi. Szerintetek lehetek terhes? Jàrt igy valaki?
2019. jan. 11. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy rózsaszín vagy sem, megjött.

Az is lehet, hogy ezután fog erősödni.

2019. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem erősödik a vérzésed tesztelj.

Tudod mikor volt az ovud??

Onnan számolj 2 hetet.Lehet később volt ovud.

2019. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Dec 21 volt vérzésem. Nem túl erős és csak 3 nap de mivel időbe volt úgy gondoltam nincs baba. Pedig volt. Azt mondta a nőgyógyász hogy ez azért lehet mert az egyik oldalon megtapadt de a másik még levált. Szerintem tesztelj
2019. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csinalj egy tesztet, nekem altalaban eloszor rozsaszines es aztan jon rendesen, kesesnel is elofordult mar ilyen
2019. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!