Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon messziről költöztem a...

Nagyon messziről költöztem a páromhoz, a szüleivel él együtt, több mint fél éve. Babát várok a páromtol, nagyon elviselhtetlenek a szülei, semmiert kiabalnak velem. Anyukám felajánlotta költözzek haza nekem is jobb lenne. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

#após #Elviselhetetlen anyós
2015. okt. 16. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélj a pároddal. Mondd el neki,hogy ez nem jó neked,találjatok más megoldást, ha közös jövőt terveztek.

El tudtok költözni? Akár albérletbe vagy a te szüleidhez.

2015. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
semmikép ne szülj az anyosékhoz, már az is rossz öttlet volt hogy össze költöz velük
2015. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Beszèltem a párommal is semmi, nem erdekli o nem akar hozzank koltozni! nem tudom.mit tegyek hagyjam itt?
2015. okt. 16. 19:39
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem is hozzátok kell költözni. Saját családot alapítotok, ehhez a saját, közös, szülők nélküli otthon sem árt, költözzetek külön. Ha a párod örökre a mama hotelban akar lakni, akkor pech, bár kétlem, hogy még nem beszéltetek a hosszú távú terveitekről családalapítás előtt.
2015. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Beszèltem vele! Nem is egyszer,de most mas lett, ès nem akar innen elköltözni! Nem értem,nekem ez igy nem jó!
2015. okt. 16. 19:49
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Menj el! Egyáltalán, minek csináltattad fel magad egy ilyen tutyimutyival?!
2015. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked, és ezáltal a babának nem jó, akkor ne maradj ott! Költözzetek el albiba, vagy valami önkormányzati lakásba. Ha egyáltalán nem hajlandó mozdulni, elgondolkodnék, hogy egyáltalán akarja-e az új családot. Ha minden kötél szakad, hazamennék anyuékhoz.
2015. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

szerintem is költözz el onnan. ha a párod nem megy veled, akkor részemről ott lenne vége a kapcsolatnak. kérdés, hogy miért vállaltal gyereket így?

költözz el onnan. anyosek is megerik a penzuket, de leginkább a párod viselkedése taszító. egy felnőtt kapcsolatban alap az igény a közös élet megkezdesere... foleg ha uton van a baba, talán már nem kene az anyuci seggebe bujni hanem felnőttként viselkedni.

2015. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, mert egy tutyimutyi férfival kell végigcsinálni a szülökröl leválás procedúrát (ha sikerül egyáltalán). A szülei nyilván nem akarják elengedni a fiacskájukat, hogy önálló élete legyen, inkább téged elmarnak mellőle. És úgy tűnik, ezt ő hagyja, ahelyett hogy veled tartana. Ilyen férfiből ritkán lesz jó férj és társ. Kár a gyerek miatt.
2015. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Normális párt kellett volna találnod, mostmár az életed is elcseszted.
2015. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!