Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napot késett a mensesem....

8 napot késett a mensesem. Viszont most negyed annyi a mennyisége és csak halvàny rózsaszin. Nekem nagyon erős és sok szokott lenni. Gyanakodhatok terhességre?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet, igen. Egy tesztet csinálj, az mindent megmond. 8 nap késés után már nem reggeli vizeletből is ki fogja mutatni. Bár az is lehet, hogy csak valami belezavart a hormonháztartásodba.
2019. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Viszont rengeteget jàrok pisilni, és görcsölget pocakom is.
2019. jan. 12. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez PMS tünet is, de nekem is így indult a terhesség, egy az egyben olyan volt mint mikor meg szokott jönni. A teszt majd megmutatja :) Szeretnél amúgy babát? Majd leírod a teszt eredményét?
2019. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze régota szeretnénk csak nem jön össze.Egy ideje nem is foglalkoztunk vele. Viszont előtte volt egy nagy görcsöm mikor felegyenesedni nem tudtam, bàt tartott kb 3-4 oràn keresztül. Akkor lehet mégsem gyomrom rontottam el?tapasztalatlan vagyok mi lehet a jele stb.
2019. jan. 12. 13:34
 5/5 khniki ***** válasza:
Menj el orvoshoz, amilyen hamar tudsz, nehogy méhen kívüli terhesség legyen!!
2019. jan. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!