Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg lehet baja a babának...

Tényleg lehet baja a babának a terhes vitamintól?

Figyelt kérdés
Pro és kontra véleményekre vagyok kíváncsi. Köszönöm
2019. jan. 13. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az egyemnek semmi baja nem lett tole de en nem tablettat szedtem. Hipp natalt ittam ez ilyen gyomolcs le.
2019. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Milyen problémára gondolsz? Mivel a legtöbb terhesvitamin nem természetes alapanyagú és nem valami jó felszívódású, kifejezettn arra jók csak, hoyg egy alapvetően megfelelő táplálkozásból bevitt vitaminokat és nyomelemeket kipótoljanak, de az nem valószínű, hogy túladagolás következne be miattuk. Vannak nagyon komplex vitaminok, pl. Elevit, Gravida, és vannak olyanok, amik alig tartalmaznak valamit a folsavon kívül.


Én nem hinném, hogy baja lehet tőle a babának, ahogy azt sem, hogy aki nem szed vitamint, az meg hiánybetegség kockázatának tenné ki a magzatot (feltéve, hogy chipsen kívül mást is eszik egyébként)

2019. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen bajt okozhatna akkor nem engednék a közforgalomba árusitani.Azért terhes vitamin mert terheség alatt érdemes szedni,ha káros lenne nem engednék szedni.
2019. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam h.baja lenne a babának tőle.Viszont olyat hallottam már h.felesleges szedni!
2019. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem csak mert mostanában sokaktól hallom hogy nagy lesz a baba, vizes lesz, nehezebben születik meg stb.


Én is szedek vitamint bár mi még csak tervezzük, mellé pluszban folsavat és D vitamint biztos ami biztos :-)

2019. jan. 13. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan, semmi baja nem lesz. Az, hogy miket olvasgatsz például itt gyakorikérdéseken , ahol rengeteg a gyári munkás, sok nőnek fogalma nincs semmiről , nézd csak meg milyen kérdések vannak itt. Nem ezekre kell alapozni. A terhesvitamint magad miatt szeded, hogy ne menjél tönkre.

És nem ilyenkor veszed észre a hatását, hanem terhesség után 20 évvel amikor a gyerek által elvett kálcium miatt csontritkulásod lesz.

A sok tudatlan észlény annyira ellene van, közben a kis gyerekét is már vitaminozza,,óvodás, iskolás korban aztán kamaszkorban , felnőtt korban multivitamint szedünk. Akkor miért a terhességben hagyjuk abba?

Én elég sokszor voltam megfázva , rendszeresen,,viszont amikor terhes lettem és szedtem a terhesvitamint a szoptatás végéig azaz több mint három évig, egy alkalommal sem voltam megfázva ez is jelenti hogy mennyite hatott a vitamin.

De mindenkinek a saját joga eldönteni, a lényeg , hogy a babára semmi hatása nincs, aztán aki nem szedi az meg utána ne jöjjön ide nyögni , hogy elromlott az összes foga, fáj a háta és kihullott a haja.

2019. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy miket olvasgatsz például itt gyakorikérdéseken , ahol rengeteg a gyári munkás,

Miböl gondolod hogy a gyárimunkásnak kevesebb az esze?????Képzeld a gyárimunkások is szednek kismama vitamint😊😊😊😊😊😊

2019. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!