Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nektek is a terhes vitamint...

Ti nektek is a terhes vitamintól nagyon gyors ütemben nő a hasatok és a bab súlya is?

Figyelt kérdés
Most tartok a 28 hétnél de már úgy nézek ki mint aki bármelyik pillanatban megszülhet. Az orvosom szerint szedjem tovább a vitamint. Gravida a neve

2018. júl. 15. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő tőle gyorsabb ütemben a hasad. Vagy túl sokat eszel, vagy puffadsz vagy egyszerűen ilyen a testalkatod, hogy jobban látszik a hasad, pl keskeny a csípőd.
2018. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Á, akkor ilyen lett volna a 80-as évek csak internettel...
2018. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem no gyorsabban se a hasam, se a gyerekek nem lettek oriasiak. Kis pocakbol szultem mindkettot, egyikuk kifejezetten vekonyan szuletett. Gyakorlatilag 4 even keresztul szedtem terhesvitamint (elso terhesseg elott mar elkezdtem, vegig szedtem, majd szoptatas alatt, de akkor mar abba sem hagytam, mert terveztuk a masodik babat es az o szuletese utan is szedtem meg.)

De vekony is maradtam, szoval engem sem hizlal.

Most a 3. babat varom, se en nem hizok, se a magzat nem nagyobb, mint kellene es a hasam merete is normalis.

2018. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Semmi koze a vitaminhoz. Talan nem kellene annyit zabalni.
2018. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A vitamintól nem lehet hízni önmagában. Nincs benne fehérje, szénhidrát, zsír.... nem hat a hormonokra. Egyetlen dolgot csinálhat, étvágyat és attól bizony lehet hízni. Én sokat eszem és hízom is, előzőleg is ez volt, aztán szülés után kiderült, hogy vizesedtem, mert 20 kiló nem megy le 4 nap alatt! Figyelj az étkezésre, a szénhidráttal vigyázz, ha nem akarsz tovább hízni. Ha nem zavar, akkor ráérsz utána foglalkozni vele.
2018. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!