Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen hogy volt? Lent többi

Terhesen hogy volt? Lent többi

Figyelt kérdés

Mell kérdésem lenne igazabol!

Nektek mikortol kezdett durvan valtozni a cicitek? Leginkabb azokhoz szol akik kicsi keblekkel voltak megaldva :)

Nekem nagyon picikék, és esedekes elott kb 5 napppal hirtelen novekedes es fajdalom jelentkezett.

Kinek mikor jelentkezett ez? A pozi elott vagy utan? Koszi a valaszokat! 😊



2019. jan. 13. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább utána, főleg a 10.-12. hét után kezdtek el nagyon gyorsan nőni. Alig vártam, hogy nagyobb legyen,de azóta a 75/A-s formás kis melleimből lógós,striás 80/C-s lett. Nem tetszik,de hát ez van. Sehol máshol nem lettem striás csak ott. Jó lett volna ha csak 1 kosárméretet nő,de hát nem kívánságműsor. Mindenesetre mindenképp megérte,mert a kislányom a legnagyobb ajándék az életemben,amit csak kaphattam és így könnyebben is ment az új testem elfogadása.
2019. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb a pozitív teszt után kezdett el nagyon fájni és tartott a 12. hétig. De ekkor még nem volt látványos növekedés, csak feszült.

Ezután elmúlt a fájdalom és 1-2hét alatt duplájára nőtt.:D Azóta ekkora és nem fáj szerencsére.


26hkm

2019. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek azonnal a pozi teszt után nőtt egy méretet, majd a végéig még egyet.

B-s kosárral kezdte, most D-s kosárnál jár, de mar megszületett a babája is. Neki kirepedt a bőre sajnos.

2019. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!