Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen inni felest?

Terhesen inni felest?

Figyelt kérdés

Tegnap ittunk egy két felest (koccintottunk karikor) és ma teszteltem pozit.

5napja késik de nem foglalkoztam vele

Baj lehet a babával? :(


2018. dec. 26. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

NEM!!!


Ennyit nem tudsz? Hány éves vagy, 11?

2018. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 VeDi84 ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy problémát okozna, de a jövőben kerüld az alkoholt.

Boldog babavárást!

2018. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Alkalmi 1-2 korty alkoholtól nem lesz baja a babának, ilyen koccintás erejéig, ha valami jeles nap van (szülinap vagy épp most karácsony). Akik azt híresztelik, hogy 1 korty se csúszhat le, azok tájékozatlanok. Pl. Ismerőseim közt volt nem rég egy fiatal várandós pár, ott a férfi tag még a 2 százalékos ízesített sört sem engedte s feleségének. De a vizet bezzeg lehet a mikróban melegíteni... Semmi következetesség nincs az ilyen logikában.
2018. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ilyen korán semmi baja nem lesz. A továbbiakban viszont ne igyál, mert a 6. héttől már károsíthatja az embriót.
2018. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
ma 15:09-es: a mikróban melegített víztöl ugyan mi baja lenne bárkinek is?!?!?!? ENNYIRE nem lehetsz ostoba!
2018. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Igyál még többet :D :D
2018. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a fiammal teherbe estem, 25-én kellett volna megjönnie, és előtte 21-én volt a céges bulink, ahol elég sokat ittam, cigiztem is, majd nem jött meg, 27-én pozitív teszt, azóta egészséges 6 éves.
2018. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a mikrós dolog engem is érdekel!!
2018. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
#5 Attól, mert te nem hallottál a mikrohullámú sütők által kibocsátott sugárzásról, kettőnk közül szerintem nem én vagyok az ostoba. lOl Az igaz, hogy egyelőre nem tudták bizonyítani, hogy milyen (és mennyire) káros hatással van a szervezetre, viszont az tény, hogy sugároz és a normálisabb fajta szülőnek van annyi esze (=van olyan ostoba), hogy máshogy forralja a vizet egy pár hónapos csecsemőnek.
2018. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Nem lesz baj.

Egyik ismerosom hasonlo helyzetben volt eskuvon es hat.. hogy szepen fogalmazzak nem ivott keveset.

Na azert reszeg nem lett de az eskuvokon tudnak inni eleget.

1 het mulva mondta az orvosnak mikor elment h nem e lesz baj es azt mondta nem, de ne igyon tobbet ha lehet.

Persze egy kortyot nem ivott a terhessege tovabbi reszeben es egy gyonyoru kislanya szuletett.

Ne aggodj nem lesz semmi baj😍

Jo baba varadt☺️

2018. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!