Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elátogadhatott hozzánk a gólya?

Elátogadhatott hozzánk a gólya?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal 7 hónapja próbálkozunk a babával :) de sajna eddig semmi :( a bapokban vettem észre magamon hogy sok anyajegy lett a testem különböző pontjain majd enyhe puffadások egy pohár víz után már vannak a mellbimbóm körül kicsi pöttyök vannak s a hasam alja szokott görcsölgetni s a mai napon a wc-papíron halvány rózsaszín csík volt lehet baba? :)
2019. jan. 14. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből sajnos az ég világon semmi nem utal egyértelműen babára. Majd, ha pár napja késik a mestruációd, akkor tesztelj. Teljesen felesleges agyalni, úgysem tudsz semmi biztosat. Amúgy teljesen megértelek, én is túl vagyok 7 eredménytelen hónapon, és valószínű ez, a 8. is az lesz. Pár hónapja még én is agyaltam, és a legváltozatosabb dolgokra beszéltem be magamnak, hogy ez már tuti annak a jele. Hát nem az volt:). Ha túl tudsz lépni ezen a figyelgetésen, akkor szerintem könnyebbé válik a dolog.
2019. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a gond hogy már rég lemondtunk a babáról a párommal s neten olvasgattam utána ezeknek s közülük mindet kimutatta hogy terhesség lehet :) a menstruációmnak 3 nap múlva kéne lennie ami viszint ismét fura mivel a múlthónapban 2x is megvolt a doki aztmondta ez normális :)
2019. jan. 14. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos tenyleg nem terhes tunetek amiket felsoroltal, es tudod a net mindent osszezagyval.

Ha nem jon meg akkor mindenkepp tesztelj, viszont a rozsaszin csik akar beagyazodasra is utalhat :) mikor voltatok egyutt utoljara? Nagyon szoritok hogy osszejojjon.

Egyebkent ne stresszeljetek ra mert annal nehezebben sikerul

2019. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mellbimbóm körül a pöttyök simán menzesz előtt is jobban kidudorodnak. Korábban leginkább erre hittem, hogy baba lesz, hiába. Most már hipp-hopp eltelik az a 3 nap, és tesztelhetsz, az lesz a biztos:). Kívánom, hogy most sikerüljön neked. Én már sajnos teljesen belefásultam ebbe az egészbe, így már nem is reménykedem.
2019. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
A gólya jelenleg Afrikában van.
2019. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 😂😂😂😂😂
2019. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyajegy és a puffadás nem lehet még tünet. A fáradtság nekem nem várt elött 1 héttel már feltűnő volt, meg éreztem, hogy máshofy működöm. Womenlogg appban jegyezz le mindent, hasznos lehet. :)
2019. jan. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a gond hogy már rég lemondtunk a babáról a párommal" VS. "párommal 7 hónapja próbálkozunk a babával"


7 hónapja próbálkozok, de már régen lemondtatok a babáról?? Érdekes.

Kicsit lazítanod kéne.

2019. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, a kérdésedre a válasz pedig az, hogy Magyarországra a gólyák március végén, április elején érkeznek. Szóval a gólya még biztosan nem látogatható meg!
2019. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a gólya hozza.
2019. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!