Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom fura kérdés, de hozott...

Angel1120 kérdése:

Tudom fura kérdés, de hozott valakinek gólya baba témában szerencsét?

Figyelt kérdés
Legutóbb mikor haza utaztam szüleimhez, az nap este 3 gólya is a tetőre szállt, ott éjszakáztak :) Már 3 éve szeretnék kisbabát és reményt adott ez a dolog, hátha most sikerült. Volt valakinek már ilyen tapasztalata hogy utána babás lett?

2015. aug. 2. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem nálam, de nővéremnél így történt :) Tavaly nyáron, mikor hazalátogattam egy hétre, akkor mutatta a 2 csíkos tesztet :) Rá egy hétre a gólya ott ücsörgött a kéményen :) Mi jót kuncogtunk, mert senki más nem tudta még,csak mi ketten :)
2015. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De jó  köszönöm a választ! Reménykedem :)
2015. aug. 2. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekünk is a gólya hozta. :)

Akkor már 2,5 fél éve vártunk, mikor elutaztunk a Hortobágy környékére nyaralni, soha életemben egyszerre még annyi gólyát nem láttam mint akkor. A köv. menstruációm már nem jött meg :) Szóval hajrá.

2015. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is!

Májusban láttam egyszer hazafelé menet a buszról egy gólyát, utána pozit teszteltem.

Sajnos elvetéltem, de most újra terhes vagyok, a héten teszteltem. Múlt szombaton mentünk le a Balcsira, és a férjem is mutogatta hogy nézd itt is gólya, ott is gólya! Egy csomót láttunk! :)

2015. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 3 évet vártunk a babára, majd azt mondták, hogy nem lehet természetes úton.

Májusban láttam egy gólyát, kb 10 méterre tőlem,le is fényképeztem.

Júniusban pozitívat teszeltem.

Nem rég kelt fel a kislányom. 😃

Bár nem hiszek az ilyesmiben.

2015. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb 3 hettel ezelott a szomszed kemenyen ott volt egy kolyok golya. Meg mondtam is a csaladomnak hogy orulnek ha nem itt pihizgetne.. nehogy.... ra par napra olyan fura erzesem volt volt itthon egy teszt gondoltam megcsinalom..hat majdnem elajultam a ket extra eros csiktol. Hozzateszem szoptatok meg 11 honapos a kislanyom. Nem volt betervezve...
2015. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Aranyosak vagytok! Amúgy azon a napon még le is szart egy madár :) nem szokott nekem az ilyen dolog bejönni, de most reménykedem, 14.-re nem várom.
2015. aug. 3. 09:59
 8/11 anonim ***** válasza:
:D Szurkolok!!! 1-es voltam ;)
2015. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 3. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett!
2015. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!