Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogy lehet, hogy sokaknak...

Az hogy lehet, hogy sokaknak évekig nem jön össze a baba, mások meg egy szem kihagyott fogamzásgátló miatt teherbe esnek?

Figyelt kérdés
Vagy egy védekezés nélküli aktusból egyből összejön a baba pl tiniknél, aztán nem tudják hogyan tovább. Míg van akik hiába próbálkoznak élesben.

2019. jan. 15. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerencse, vagy éppen szerencsétlenség, egészségügyi állapot, meg úgy még ezer más tényező kérdése. Van, aki 20 gyereket szül, más meg meddő. Sajnos ez ilyen.
2019. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen :( Igazságtalan ez.

Bár én egyik helyzetben sem vagyok, csak elgondolkodtam rajta.

2019. jan. 15. 22:05
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ilyen az élet. Mi másfél éve próbálkozunk, én is igazságtalannak tartom, amikor ilyen ostoba tiniknek összejön véletlenül. De bezzeg nekünk nem... Sajnos ezt osztotta az élet, valahogy bele kell tudni törődni.
2019. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerencse és adottság is. Nekünk szerencsénk van, mert minden terhesség hamar összejött.

Azért meg tenni szoktunk, hogy ha nem szeretnénk, akkor ne a szerencsén múljon.

2019. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, miert van ez, de en is igazsagtalannak ereztem, amikor 5 ev probalkozas, orvosi kezeles utan elveteltem. Mèg 2 ev volt, mire terhes lettem a fiammal.

Most meg 6 evvel kesobb, masodik ciklusban, osszesen 4-5 eles menet utan osszejott! Isten utjai kifurkeszhetetlenek.. .

2019. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Ötös, igen ez is tök furcsa, hogy ugyanannak a párnak az első nagyon nagyon nehezen jön, és utána meg a második/harmadik meg sokkal könnyebben. Sógoroméknak is így volt, az első lányukra sokat vártak, a második pedig két évre rá született. Mi is több gyereket szeretnénk, remélem, hogy majd a másodikkal mi is ilyen szerencsések leszünk. :) Hármas voltam.
2019. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, erre sok esetben van biológiai magyarázat. Egy terhesség az összes női hormon termelésének nyom egy "reset" gombot, újrahangolja, összerendezi az egész rendszert, elindítja aminek menni kell, leállítja ami nem kell. Így akinek hormonális gondok miatt nem jött össze könnyen a baba esetleg fogamzásgátló borította a rendszert, nagy eséllyel ha rendbe nem is jön teljesen, de sokkal jobb eredményeket produkál terhesség után. Élő példa a nővérem: évekig tartó hormonkezelések, 7 sikertelen beültetés, számtalan vetélés után megszületett a kisfia. Kerekperec kijelentették, hogy a szervezete nem bírna ki még egy ilyet, felejtsék el a tesót, esélytelen. 9 hónappal a gyerek születése után már terhes volt a másodikkal.
2019. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Wow, gratulálok neki! :) Igen, én is valami ilyesmire gondoltam, hogy ez lehet az oka. Mindenesetre szerintem csodálatosan van megalkotva az emberi test. :)
2019. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Épp most jártam nőgyógyászaton kiderült hiába a menses késés, és a rengeteg pozitív teszt baba nincs. Mellettem a másik ablaknál épp abortuszra kértek időpontot.
2019. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Uh, kilences, sajnálom. Sz*r lehetett ezt végignézni. :(
2019. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!