Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet tethesség?

Ebből lehet tethesség?

Figyelt kérdés
3 napja (pontosan kb 65 órája) elszakadt az óvszer. Sajnos (most nem állok le indokolni, hogy miért,de nyomós ok volt rá) csak most tudom bevenni az esemény utánit, most hozza a férjem. Ma a ciklusom 14.napján vagyok. Úgy érzem holnap vagy holnap után lesz ovum. Vajon hatni fog így még a gyógyszer?
2019. jan. 15. 23:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Jajj elírtam a kérdésben, elég hülyén hangzik. TERHESSÉG...
2019. jan. 15. 23:07
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Allitolag 72oras de te mar kifutoban vagy az idovel mert az elso par oraban lenne jobb bevenni de remenykedj hogy jo lesz, es az sem biztos hogy teherbe estel volna..

A ferjed hogy viszi? Honnan egyaltalan??

2019. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát a gyógyszertárból! :)
2019. jan. 15. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
A gyógyszertárból hozhatja, de nem fogja megkapni, mert neked tudja orvos felírni...
2019. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de ennyire hülye nem vagyok...

Istenem, mindenhol csak kötekedő embereket látni...

Felírta az orvosom! Már bevettem.

2019. jan. 15. 23:49
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
elvileg hatni fog a gyogyszer, de azert 60+ oraban nem egy eletbiztositas
2019. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha orvoshoz volt idod elmenni akkor gyogyszerert miert nem? Na ez a felelotlenseg. Hagyjuk mar.. amugy nm kotekedesbol irt senki.
2019. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En igy maradtam terhes, nyaralni voltunk a ferjemmel es kb. Otven valahany ora telt el mire betudtam venni a gyogyszert. A patikaban mondtak hogy minel hamarabb veszed be annal biztosabb a hatasa. En vegul pozitivat teszteltem, de 7 hetesen elveteltem.
2019. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nem kötekedés ugye?


Tudod kedves válaszoló, milyen az, ha évek óta van egy nőgyogyászod, akihez jársz mindig? Nyilván nem tudod. Mert ha neked lenne ilyened, akkor tudhatnád, hogy egy telefonhívással el lehet intézni egy receptet...


Egyébként 32 napos szokott lenni a ciklusom, általában 19.napi ovuval. Szülés óta volt, hogy hamarabb volt peteérésem, de remélem most a rendes idejében lett volna és így nem lehetne baj. Hát reménykedem, mást nem tudok tenni már. :(

Kedves utolsó válaszoló. És neked megjött a tabi után? Vagy semmilyen vérzés nem volt?

2019. jan. 16. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi. Nem jott meg es vegul ketnapos keses utan pozitiv lett a terhessegi tesztem. Majd ezutan kezdodott csak a mellfeszules es az emelyges, stb..

Nekem a keresztlanyom is igy esemeny utanis baba

2019. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!